Beşiktaş Arsrnal maçı hakkında düşünceleriniz?

Bugünkü oynan maçta Beşiktaşı nasıl yorumlarsınız

Bence Beşiktaş İyi bir Performans sergiledi
Çok iyi pozisyonlar oldu Fakat Değerlendiremedik...

Güncellemeler:
İsmail hakkımda ne düşünüyorsunuz?
Benim fikrim sanki eski bir holosko görünümü yarattı takım denen birşey yok sadece ben varım ben yapıcam gibilerinden...

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş iyidi valla beğendim hiç beklemiyodum bölye bir oyun şaşırdım açıkcası :) bir Galatasaraylı olarak Demba ba yıda kıskandım çok iyi oyuncu :) Umarım turu geçerler :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İlk saniyeden son saniyeye kadar baskiliydik güzel mac oldu

0|0
    0|0
  • izlemedim uyumuşum yorum yapamadım

0|0
    0|0
  • besiktas cok iyi oynadi
    ancak bir 10 numara lazim

0|0
    0|0
  • hem şanssızdı hemde şanslıydıki arsenalin ileri hattı çok kötüydü, vede ramsey in atılması yalış bir karardı..
    gönül ister bjk nin geçmesini ancak ben ihtimallerin dahada düştüğüne inanıyorum, sonuçta evinde seyircisi önünde arsenali yenmek çok zor olacak

0|0
    0|0
    • Bu konuda haklısın kardeşim bakıcaz görücez İnşallah istediğimiz gibi olur

• ilk 15 dakikayı 90 dakika boyunca oynasak farklı alırdık maçı.. güzel oynadık şanssızdık arsenalin 2 iyi pozisyonu var haklarını yemeyelim..

0|0
    0|0
    • İkinci maçta bambaşka bir arsenal bekliyor olabilir

• bu maçta çok kontrollülerdi ikinci maç daha saldırgan olacaklar eminim

• Bence Karşılarında böyle bir Beşiktaş beklemiyorlardı daha pasif bir takım beklediler ve afalladılar 2. maçta Arsenal bastırabilir Allah Yardımcımız Olsun

• Aga çıldırdım tv karşısında elimdeki telefonu sıkmışım sinirden. O pozisyonları yatakta kadınla bile yakalayamazsın ya o derece net pozisyonlar kaçtı.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle yatak konusunu bilememde harbi harbi bayağı iyi pozisyonları kaçırdık

• Hala sinirliyim vallahi iyiki yenilmedik yoksa sokağa çıkar isyan ederdim. Neyse önümüzdeki maçlara bakacağız artık. Deplasmanda yenilmeseydik iyisi. s deplasman fobimiz var bizim

• O sinir hala bendede var başım çatlıcak sanki izlerken duvarları yumrukladım kafayı sıyırıyordum hele ki en iyi pozisyonları değerlendiremediğimizde

• elimizden zor kaçtılar kanks

0|0
    0|0
  • demba ba ve olcay atsalardı tur bizimdi ama yine de iyi mücadele verdiler helal olsun iyi terlettik onları

0|0
    0|0
    • Aynen öyle kardeşim ama ikinci maçta zorlanıcaz gibi görünüyor

• Bakalım İnşallah öylr olur ama maçın son dakikaları iyi atak yaptılar herşeye rağmen

• ee sonuçta arsenal yani boru değil

• Böyle devam etsin avrupada basari gelir

0|0
    0|0
  • bir BEŞİKTAŞ'lı olarak bugün maç saatinde sinemaya gittim tüm BEŞİKTAŞ camiasından özür diliyorum..

0|0
    0|0
    • Biraz daha özen lütfen kardeşim ben maç car diye dışardaki bütün işimi gcümü bırakıp eve geldim tam saatinde

• bigün izinim vardı o yüzden başka zaman bulamıyorum sinemaya

• Demba ba noumadan sonra beşiktaşın bulamadığı oyuncu. Maça gelirsek, fenerli olmama rağmen maçın son 20 dk sında falan beni de kanser etti beşiktaş. Ama genele baktığımızda gayet iyiydi.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle yalnız bu tür maçları kalpten rahatsız olan izlemesin ben bile izlerken arada kalbime başıma ağrılar girdi

• Valla Dembaba ya hayırlı capraz bag kopmalar diliyorum diğer Arsenal macından sonra

0|0
    0|0
  • Beşiktaş beklentinin üstünde iyi bir oyun çıkardı

0|0
    0|0
  • çok gol kaçırdı inşlh rakip sahada yener:

0|0
    0|0
  • Kanks FBliym ama FB maçını izlemedim bjk izledim. Şöyle diyeyim ofansif olarak beceriksiz kalıyorlar demba ba o kadar kaçıyor yollamadlar onun için çok iyi ofansif orta saha lazım birde sağ açık aslında sağ da gökhan oynamalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...