Sorum futboldan anlayan beylere tabi ilgi gösteren bayanlarinda yorumlarını beklerim?

ya arkadaşlar Beşiktaş bugün harika bir oyun ortaya koydu herkes farkında maçtan önce Beşiktaşa koyarlar deniyordu şimdi ingiltere de koyarlar deniyor. ee turu gecersek gruptan cikamaz dicekler gruptan çıkarsak ceyrek finalde elenie ceyregi geçseler yarı finalde elenir yari finalde bile tur atladık diyelim finalde bir bok yapamaz denir yine kotulenir nedir bu cekememezlik illa iyi olmak göze girmek icin o kupayı mi kaldırmak lazim fikirlerinizi bekliyorum

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben koyu fenerli , fanatik , futbolu benimsemis bir kiz olarak soyluyorum ki bence besiktas arsenal karsisinda dusunulenden daha iyi mac cikardi. Turk liginde cok onemli bir takim besiktas ama arsenalin gucu ve futbolculari da tartisilamaz. Ona ragmen fazla defansiz degilde ofansif oynadi kesinlikle iyi mac cikardi. Fenerin macini izledikten sonra besiktasin mac ozetini izledim demba ba nin karsi karsiya olan pozisyonu sac bas yoldurur ciddennn...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Takimin calismasi ve taraftarin destegi lazim. Taraftar bu konuda besiktasi destekleyenler yani. Ben anadolu takimi tutuyorum anti İstanbul ama ulkeyi temsil edecekse desteklerim. Insallah basarili olur. Hep galatasarayi duymaktan sıkıldimda zaten besiktas avrupayi Türkiye yi desteklemeyi hak eden bir takim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İçimizdeki fransizlara bakma sen hepsi TV basinda hayran kaldilar ama bunu söylemeyi yediremiyorlar zamanında çok acı verdik

0|0
    0|0
  • ya kardeşim şimdi onlar zannediyorlar ki tek takım biziz. biz temsil ederiz diyorlar. götleri kalkıyor yok şöyle olur böyle olur atıp tutuyorlar ama ellerine geçen kalın başaklar oluyor. hala da akıllanmadılar

0|1
    0|0
  • Galatasaray'lı olarak bugün Beşiktaş'ı destekliyordum gerçekten güzel oyun sergiledi ancak Arsenal ağırlığını koymadı maça işine yaradı bu skor İngiltere'de daha baskıcı, tam kadro çıkacak umarım bugünden daha rezalet oynar ama İngiltere'de biraz zor iş gerçekten.

0|0
    0|0
  • gerçekler acıdır kardeş gerçek şu ki arsenal bütün türk takımlarından daha güçlü bir takım malesef bjk nin turu geçmesi için herşeyini ortaya koyması + şansınında yanında olması gerek

0|0
    0|0
  • Buna iyi perform diyosan gel gs nin performansina bak bu ne oyle hic pas yapamiyodu

0|0
    0|1
Yükleniyor...