Sevdiğiniz insanla yaşadığınız kaç sorunda ya da hangilerinde boğazınıza bir yumruk oldu

kaç kere yutkunmakta zorlandınız o size en çok ne söylediğinde yada hangi durumlarda boğazınzda kocaman bir lokma yutamadınız kaç kere gözlerinden göz yaşı gelmesne rağmen akmadı

Güncellemeler:
.“Ya kırdığın gönlü Allah seviyorsa ?

Bilemezsin, bilseydin ödün kopardı.. Dokunamazdın..”

Hz.Mevlana

söz belkid bu yumrukları oluşturanlaa çok iyi bir uyarı:)

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Seni sevmiyorum,senden igreniyorum,sıkıldım senden,s*ktir git.. Yeter mi.

1|0
    0|0
    • seni sevmiorum sözü yter yumuğu yutamamam için

• sanırım öyle yapmalıyım artık çnkü cidden şu boğazımda duran yumrukların haddi hesebı yok onu çok sevdiğimi odr iyi biliyorki yani oneden yapıor ya kesn yani

• Seversin çok üstüne düşersin hep özürler dilersin kontrol onda olur. Sonucta bırakıp giderler bide. Naparsan yap diyeceksin sonra noluyor bak..

Erkekler Ne Diyor 5

• hepsinde

0|0
    0|0
  • ben her zaman diyorum size böylesi yarar

0|0
    0|0
  • Bikere snden nefret ediorm dedi ki haala öyle dediği günden beri aklma geldkçe içm bi garp oluo .s

0|0
    0|0
    • olur insan tabi seviosuun ya yğksek sesle konuşsa bir kötü oluo insan:(

• 3 :)

0|0
    0|0
  • hemen hemen hepsinde bunu yaşadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sulugözlünün biriyim zaten=(

0|0
    0|0
  • Şu an mesela. Az önce ayrıldık.

0|1
    0|0
  • hepsinde oluyor:/

0|0
    0|0
  • Artık bana aşık olmadığını ve ayrılmak istediğini söylediğinde boğazımda öyle bir yumru oluştu ki... Hayatta beni en çok üzen şeylerden biriydi.

0|0
    0|0
    • çok geçmiş mi olsun demeliyim yada ne demeliyim bilmiyorum ama gerçkten çok seviyorsan çok kötü bişi bu :(:(

• sen onu bir de bana sor..

• bi keresinde çok büyük bi tartışma yaşamştık çok ağır laflar etmşti o zaman şu an bahsettgn durumu yaşamaşştm. bogazmda sanki bşy vr yutkunamıyorm konşamıyorum aglıcam aglayamıyorum.

0|0
    0|0
    • insan çok kötü oluyor yaa:(

Yükleniyor...