Yedi minutes spor uygulamasını bilen var mı?

Android cihazlar için böyle bir uygulama var spor programı hareketler 30 sn sürüyor. Ama o kadar durmak bile zor ama ben yapıyorum sizce ondaki hareketleri yapsam sıkılaşır mıyım yeteri kadar zayıfım ama sıkılaşmak istiyorum. onun dışında günde 50 düz mekik 50 yan mekik çekiyorum :)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Helal kız valla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sporun azı çoğu yoktur spor spordur yap tabi ama antreman dediğin en az 45 dkka sürer :) 7 dkkalık spordan sadece ilk etaplarda fayda görebilirsin :)

0|0
    0|0
    • salonlara falan gidebilsem yaparım ama evde anca o kadar oluyo :)

• söylediğin iyi oldu bende göbeğim son günlerde hafiften şişti çokmu yemek yedim diyodum :O şu an şoktayım

• :) Yine mekik çekiceksen çekte haftada 1 kez çek :) ayrıca karbonhidratı ve yağı azalt , tuzu ve şekeri hayatından çıkart :) Şeker ihtiyacını zaten meyvelerden karşılayabilirsin :) Kardiyo antremanları yap :) güzelce yağ yakarsın :)

• ordaki programların o kadar iyi olduğunu sanmıyom

0|0
    0|0
  • Google'a ab challange, squat challange gibi arat, 30 günlük programlar var onları uygula hergün bol su iç ve günde 3-4km tempolu yürü 1 ayda farkı görürsün :)

0|0
    0|0
    • suyu istesemde içemiyorum max 8 bardak. Yürüyüşü yapıyorum

• Bazı insanlar 1-2 ay hemen yapim vücudu istiyor aslında bilmiyorlarki geniş vadeye yayarsa çok daha güzel sonuçlar alıcak. mesela bunu hergün yapsan :) çok daha sağlıklı olur suyu yavaş yavaş arttırırsın 8 bardak az değil. yürüyüş çok iyi gelir tempolu yürü terlemeye çalış :)

• caynax a6w indir güzel programdır

0|0
    0|0
  • Mekik çekme , zaten kızsın kemiklerin cok saglam değil ağzına sıçma

0|0
    0|0
    • ama kiloma göre yağ oranım fazlaymış boyum 167 kilom 48 ama yağ oranım 24.6 çıktı

• yukardaki de öyle söyledi ve şok oldum :D o yağ yakıyo diyen arkadaşıda gebertcem

• Yukardaki kim l*n , neyse yapma babam gibi göbeğin olur :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...