Kızların arkadaşlarının beğendiği erkek ile sevgili olma takıntısı nedir ?

kızların arkadaşlarının beğendiği erkek ile sevgili olma takıntısı nedir ?

0|0
9|4

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar kadar arkadaşlarından etkilenen bir varlık tanımadım arkadaş.. arkadaşı ayrıl dese ayrıl seviş dese sevişir..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• özgüven eksikliği.

bu şekilde arkadaşları arasnda popüler olmaya çalışıolar tipik bir ergen davranışı

0|0
    0|0
  • kadın hırsı

0|1
    0|0
  • Öyle bir takıntımız mı varmış?

0|0
    0|0
  • Özgüven eksikliği, takdir edilme isteği.

x: - Ayy keşke benimde öyle sevgilim olsaydı çok şanslısınn!

y: - Eheheh yok canım.. (Evet başardım övüldüüm)

u.u

0|0
    0|0
  • düsünsene 5 arkadassınız bütün arkadasların bir kızdan hoslanıyor bayılıyorlar ya ona hepsi onu deli gibi istiyor ve senın pek alakan yok bu kızla ama! ve bir yere gidiyorsunuz bircok arkadas ile bütün arkadasların kız ile konusmaya calısırken kız sana bakıyor ve senınle muhabbet etmek icin deli oluyor hosuna gitmezmi?

0|0
    0|0
    • emin ol çaba sarfetmem öyle bi durumda uzaktan 1 kilo çekirdek alır izlerim. oldu ki geldi benle ilgilendi kafa yapım uyuyorsa hoşuma gider uymuyorsa ilgilenmem ama herkes onun peşinde bide ben deniyeyim die düşünmem bu bi hırs meselesi olmamalı .

senaryo 2

kızdan hoşlanıyorum butun ortam da peşinde o kız başkasını seçerse gonul koymam arkadaşlıgımı bozmam keser atarım o sancıyı .

kzlarda oyle degıl o sancı devam eder ve içten içe fesatlığa gider

• kadınların bazıları hırs yapar bence kadın erkekten kaynaklanan bir sorun degil kisilikten kaynaklanan bir sorun

• kadınalrda daha çok ama :D

• çirkeflik.

0|0
    0|0
  • kimsenin beğenmediği erkeği ne yapayım şekerim. alemsin.

0|1
    0|0
    • keşfedilmemiş bişeyi keşfetmeye cesaretin yoksa bu hayatta monotonluktan ibaretsin

• sünepe biri var diyelim karakterine bakıyosun çok düzgün naparsın?

• sünepe olduğu için ilgilenmem. karakteri sünepe sonuçta düzgün değil.

• böyle bir i*nelik yapmadım çok şükür

0|0
    0|0
  • toplum baskısı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ilk defa duydum kızların öyle bir takıntısımı varmış :D

0|0
    0|0
  • vay aşüfteler

0|0
    0|0
  • eğer sırf arkadasları begenmedi diye ayrılıyor yada sırf arkadasları begendi diye birlikte oluyorsa, bu = karaktersizlik + özgüvensizlik + ne istedigini bilememek = bayanımsı/bayanımtırak yani henüz bayan olamamış varlık.

boyle varlıkları bayan yerine koymayıp işini görecegin ayak üstü fast food büfeleri gibi degerlendirip yoluna devam etmek ve kendini güzel bir restauranta saklamak en güzeli.

aslında baktın karşındaki bu karaktersizlikte birisi, o zaman arkadaslarının huyuna suyuna gidip, hediyeler güzel sozler kibarlıklar vs ile gözlerini boyayıp büyük bir orgy yolunda da şansını deneyebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...