Motivasyon Kaynağınız Nedir?(AYRİNTİYA)?

Arkadaşlar spora ya da herhangi bir diyete başlıyorum fakat ikinci günü gevşiyorum üçüncü günü bırakıyorum.:) Mesela sabah şu saatte kalkıp sabah sporu yapicam koşucam diyorum birinci gün müthiş bir heyecanla yapiyorum ikinci gün uyuyorum kalkmiyorum. E boyle de kilo verilmiyor ki. Şöyle bir ay devamlilik istikrarlilik getirebilsem keşke :( Bana motivasyon kaynagi lazim hergun ayni istekle kalkabileyim ve kati olayim.. Bunu nasil yapabilirim?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Diyete adaptaston için ilk hafta garanti tutman lazım.2 haftadan sonra yağ yakımına başlıyor vücut. Ben low carb diyeti yaptım 25 gün. Her 7 günün sonunda hile günü yapıyodum. Ne zaman hile günü bitse hile gününü bekliyodum. Kendime böyle motive veriyodum. Spor dergisi okuyodum. Dergideki armuta bak diyodum. Bide aynaya bakıyodum. Amacım yağ oranını yüzde 13 den yüzde 10 un altına indirmekti.2 ayda 2 kg yağ verdim. Spor yapmama ragmen. Sonra diyeti bıraktım ama. Hala diyetin sabah öğle. öğle arası yemeklerini yiyorum. Sadece akşam farklı yiyorum. Nasıl diyim motivasyon işe yaramaz.40 gün diyet tutucan diyelim. Her gün ayrı bir motivasyon sözü okudun diye. Sabah enerjik kalmıcaksinki. Sen diyetini yap. Markette sarella reonundan uzak dur :D Ben orayı görünce diyet falan kalmıyor. Dikkat et oraya. Et tavuk falan orda takıl. Böyle diyeti uygula işte. Ama spora yorgun gitme. Dinlenip git. Duş al öyle git. Sormuşsun işte motivasyon kaynagin ne? Benim motivasyon kaynagım diyet yaparken dizi izlemek :D Sonra spor öncesi 2 saat evel yatıp uyuyup. Spora gitmek.

0|0
    0|0
    • Diyetin basarili olmuş gerçekten tebrik ederimm :D Dediklerinde gerçekten haklisin kafama yatti yani :DD Hepsini dikkate alacagim fakat su yaptigin low carb diyetini duymamistim :)

• :D Sporla birlikte yapılıyo protein diyeti
      sabah 5 haslanmış yumurta 2 si tam 3 ünün beyazlarını yiyosun.
      saat 1 de 250 gram tavuk gögsü yaninda 1 domates 3 kasık pilav (yemek kaşıgı tahta kasık degil)
      saat 5 ile 6 arasindada saat 1 de yediginin aynısını yicen sadece domatesin üstüne 1 kaşık zeytin yagı dökmicen 1 dekinde dökücen
      5 te yiyip 6 bucukta spora baslıcan işte gelince protein tozu kullanmıyosan.250 gr tavuk gögsündeki proteini karşılıcak bir şey ye. İstersen tavuk gögsüde yiyebilirsin.3 kaşık pilav bide ama :D tavukdan bıkarsın :D 3 ögün yedigin için..
      saat 10-12 arasındada 250 gram lor peyniri. zaten 250 gram lor peynirini bitirene kadar cinnet geçiriyosun. sen bayansın onu ayran gibi bir şey yapmayı denersin D: ya da ben üstüne muz falan koyuyuyorum şeftali öyle yiyorum onuda deniyebilirsin.
      Diyeti daha yakından incelemek istiyosan youtuba kenzo karagöz low carb diyeti 1 inci gün yaz. Ben ordan bulup başlamıştım.

Erkekler Ne Diyor 8

• No pain No gain :) Spor kişilik meselesidir hafız dirençli ve sonuna gidecek kadar cesaretin varsa sporda başarılı olursun ama ben zayıfım güçsüzüm diyosan 2 . gün bırakıcaksın :) Antreman yapmadığın gün spora ne için başladığını hatırla :) Youtubeden müzikler açabilirsin :)

0|0
    0|0
    • Zayif veya güçsüz değilim rahatsizligim var :D Basketbolcuyum zaten ben fakat bir rahat siz lig insan ötürü ara verdim tembellesmisim :D şu an basketi birak kalkip koşu yapamiyorum :D Bu tembelligi atmak için yavaştan basliyorum iste :D No pain No gain💪👍Soylediklerini uygulayacagim sagoll :))

• Zorlayacak agir antrenmanlar yapmassam sıkıntı yok :DBakalim güzel olacak inşallah :)

• Kolay gelsin :)

• Ben street workout la ugrasiyorum motivasyon kaynagim hannibal for king kendine bir sporcu secebilirsin sende onu ornek alabilirsin

0|0
    0|0
  • Kendi vücudum benim motivasyon kaynağım kendim geliştikçe daha fazla gaza geliyorum daha çok çalışıyorum böye zincirleme :)

0|0
    0|0
  • değişen insanların videolarını izle (before-after) belki işe yarar.

0|0
    0|0
  • Ben bisiklet sürcem. Eğlenceli, maceralı, heyecanlı bişi.

0|0
    0|0
    • Evet öyle bende suruyorum arada ama devami gelmiyor iste :/

• Verdiğin bilgi için sagoll :DD Yani genel anlamda bir kadin karsisinda ki erkeği "hernekadar türk kasi o balkon balkon denilsede" asla göbekli hoşuna gitmez. Uzun boy geniş omuz görünce nice genç kizlarimizi acile kaldirdik.. Sportif bir duruş göstermesi önemli adonisi olsun sunu olsun demiyorum kas olsun mümkünse ama iyi ayarlamak gerek çünkü çoğu kadin şişmiş erkekleri acccayip itici bulur. Onu nasil ayarlayacagim dersen bana gore ilk görüşte sportif bir izlenim birakiyorsan karsiya yani karsimdaki bu adam kendine bakiyor dedirtebiliyorsan tamamdir :D Daha soylenicek birrcok şey vardır ama benden bu kadar :DD

• :D:D Saol, güldüm.

• Kendine inan yapicam bunu de

0|0
    0|0
    • Birinci gün aynen bunu diyorum ikinci gün ummrumda bile olmuyor :sss

• Usengeclik olabilir ama sabret elbette kilo verince boyle birsey yapmicam de

• Rakip bulabilirsen kendine o zaman eğlenceli ve daha güzel olabilir ben öyle yapıyorum gerçi.

0|0
    0|0
    • Kızlar arasında herrzaman olan birşey zaten bu bak :D Ayy canim kardeşim bilmemne dediği arkadasini bile içten içe rakip görür güzellik kiyafet falan sozkonusuysa :D Yani demek istediğim iyi fikir bende bunu kullanabilirim :D

• Katiliyorumm sagol tavsiyelerin icinnn :DD

• Ben teşekkür ederim iyi ve hırslı sporlar ^_^

• Aynaya bakmak. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sahip olmak istediğin vücutların fotoraflarını telefonuna at kalkmaya üşendiğinde aç bak. hala kalkmak istemiyosan boş ver. d

0|0
    0|0
Yükleniyor...