Beşiktaş-Arsenal maç sonucu hakkında yorumlarınız neler?

Valla helal olsun besiktasa iyi oynadılar hatta atamamalarina sasirdim çünkü haketmuslerdi arsenalin böyle oynamasina sasirdim siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|37

En İyi Erkek Görüşü

• sen neden bu kadar futbol sorusu soruyosun kanki :D

0|0
    0|0
    • Seviyorum kank

• arsenali kadro olarak begenmedim bir kere uyum sıfırdı aksi taktirde beşiktaşı yenebilecek rahatlıkta ve güçteler ama beşiktaşın hakkını yiyemem helal olsun elimizden kactı

Erkekler Ne Diyor 36

• arzu ve mücadele bir de iyi bir fizik-kondisyon birleşince her şey iyi gitti. bir şey hariç.
    bitiricilik eksikti bu gün sahada.

0|0
    0|0
  • ingilterdki maç böle olmaz Beşiktaş atmalıydı şimdi iş çok çok zor.

0|0
    0|0
  • bu maçı alsaydık bile ingiltere çok farklı olacaktı yine elenecektik büyük ihtimalle ama en azından oraya dağın tepesine maça gelen insanlar evlerine mutlu döneceklerdi yarın işe gülerek gidecektik. rövanşta atiba da olacak gökhan töre form tutacak bugünkü performansın üzerine çıkabiliriz. tabi onlar da da + şeyler olacak o kötü..

0|0
    0|0
  • Sana soyle soyleyim ordaki besiktas yerine cimbom olsaydi cimboma 3 tane atarlardi cimbom su anda cok karisik besiktas iyice oturdu dembabanin gelmesiyle kazma almeidadan kurtuldular yani cimmbom acilen kendine gelmezse ligi 3. Bitirebilir edit: Galatasarayliyim

0|0
    0|0
    • Bende galatasarayliyim ve haklisin bjr suru afam gondetmesi gerek forvet almasi gerek şu an takim cok yetersiz

• İyi oynadık ama olmadı. Atiba olsaydı hücumda daha iyi işler yapabilirdik. Çok soğukkanlı takımı hücuma çok iyi çıkarıyor Atiba. İngiltere'den iyi bir sonuçla döneceğiz inşallah elimizden kaçtılar bu maç.

0|0
    0|0
  • elımızden kactılar kanks :S

0|0
    0|0
    • Valla bende kaybeder diyodum ama maçı izledikten sonra kaybetmesine şaşırdım

• Beklediğimden iyiydiler.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşım görevini yaptı sadece gol atamadı allah orda yuzumüze gülerse türkiyeyi temsıl eden takımlardan olacaz şampiyonlar liginde :) çok küfür ettim bugun kaçan gollere ama taraftarım ben olur oyle seyler :)

0|0
    0|0
  • Arsenal yedek kadroyla cikti resmen besiktas 1-0 almaliydi maci en azindan. Yazik oldu ingilterede dagilatacak besiktasi arsenal.

0|0
    0|1
  • Şansızlık ama veli olcay son zamanlarda çok kötüler ismaille mottada çok saçma hareketler yaptılar ileride gerek çalım olsun gerek şut gerek saçma orta

0|0
    0|0
  • Cidden iyi oynadılar ama iki kalecide iyiydi baya. Debabanin kaçırdığı pozisyona üzüldüm çünkü londra da atabilir miyiz bilmiyorum valla:-)

0|0
    0|0
  • 2-0alicagimiz mac gittiii nasil hisler icindeyim sana anlatamam tamam ramseyden kurtulduk ama podolskisi mesutu bellicekler bizi ingilterede uleen varyaaa

0|0
    0|0
  • yazık oldu maca

0|0
    0|0
  • Ya abi guzel oynadik yaa ama sonuc beklentileri karsilamadi uzuldum ama een azindan kendimizi gosterdik bu beni cok sevindirdi :)

0|0
    0|0
  • Besiktas daha neyapsın :/

0|0
    0|0
  • Arsenal'e ders verdi adeta Beşiktaş , ama golü atamamak kötü oldu..

0|0
    0|0
  • gönlüm kara kartaldan yana ama rövanşta Arsenal alır

0|0
    0|0
  • dün maç skoru soran bir arkadaşa verdiğim cevap blackeagle844
    Cevabım
    koyu bir BEŞİKTAŞLI olarak işimiz zor ama içimden geçen skor 0-0 ;)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş adamın a-ına koyar !

0|0
    0|0
  • Bayan kusura bakma ama iyi deildi cunku pas yapamadilar bence daha sonra defans kevgir gibiydi SANCHEZ İ durduramiyorsu

0|0
    0|0
    • Pas : Beşiktaş - 383 Arsenal 335 / İsabetli Pas Beşiktaş 295 Arsenal 243 Topla oynama bjk %55 arsenal %45..

Siz yorum yapmayın.. Beşiktaş pas yapmamış. Komik.

• Gülde Bosa gitmwsin ezik oyle paslari babaanem de yapar gs nun maclarini izle belki futbildan zevk alin o zaman

• Ya oyundan cok memnunum ama turu gecmemiz cok zor hem deplasmandayiz hem bu mac eksikleri vardi sadece necipten pek memnun degilim onun yerine bugun atiba olsaydi farkli olabilirdi hayirlisi yaa besiktasim benim;)

0|0
    0|0
  • fenerli olarak beşiktaşın yenmesini istedim ama olmadı çokta iyi oynamışlardı rövanş maçı çok zor olacak bjk için kendi evinde arsenal çok farklı oynuyor öne geçerse eler arsenali geriye düşerse işi zor

0|0
    0|0
    • Bende bir galatasarayli olarak tebrik ediyorum valla ben bu macinda böyle olmasini hic beklemiyodum belki deplasmandada böyle oynarlar :)

• aynı düşüncedeyim bende çıkmasını isterim ama gerçekçi olmak lazım :)

• beşiktaşa yazıklar olsun...

0|0
    0|0
  • dk1 gol olsa olay olurdu. baba neler kaçırdı yaa şanssızdı

0|0
    0|0
  • Zorlu bir maç oldu

0|0
    0|0
  • beşiktaş alıcak söke söke görceksiniz.

0|0
    0|0
  • karakartal berabere kaldı:(

0|0
    0|0
  • Demba ba napti la :) bide gol olsaydi :) cok mu pes oynamis adamim ne

0|0
    0|0
  • Güzel atağa çıktılar ama malesef olmadi.. bu sene Beşiktaş iyi iyi

0|0
    0|0
  • BA boş iş !