Beşiktaş - Arsenal maçı bitti. Maç nasıldı sizce?

Bence iyi oynadık diyebiliriz sadece son vuruşları iyi yapsaydık bu maç en azından 2-0 bitebilirdi. Sakince oynayamadık ve yönetimin en büyük hatasıdır bu. Eğer elenirsek futbolcular yüzünden değil yönetimin hatası yüzünden eleniriz. Transfer şarttı 10 numara bölgesine. Orta sahada top yapamıyoruz , sürekli pas hatası. Necip- veli ikilisi süper lig için iyi olsada üst düzey liglerde vasat futbolcular. Tamam ter döküyorlar mücadele ediyorlar ama hata yapıyorlar sürekli. Sizce nasıldı maç? Rövanşta ne yapabiliriz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• beşiktaşımızı tebrık edıyorum kanks gayet basarılı bır oyun cıkardık necıp ve velı sıgırına ragmen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Beşiktaşı tebrik ediyorum gerçekten güzel oynadılar sonunu getiremeseler de iyi mücadele ettiler. Bu seviyede veliye takımda yer olmadığını da herkes görmüştür artık umarım rövanş maçında gökhan töre tam anlamıyla hazır olup ilk 11de başlar maçın tamamında oynasaydı her şey çok daha farklı olabilirdi. Necip içinse tek söyleyebileceğim Türk futbolunun yetiştirdiği yegane yeteneklerden birisi yalnızca sakatlıklar peşini bırakmıyor bir Galatasaraylı olarak söylüyorum ki beşiktaşın en iyi en yetenekli futbolcularından birisi bir maç kötü oynadı diye bu kadar acımasız olmayın..

0|0
    0|0
    • Beşiktaş ta çok uzun süredir top koşturuyor ve yaklaşık ta 5 senedir a takımda. Hiç kendini geliştirememiş kusura bakmayın o son 10 dakika da veli - necipin pas hataları yüzünden gol yiyebilirdik. tecrübe sıfır kardeşim

• Belli ki beşiktaşlısın kardeşim o yüzden biraz da duygularınla hareket ediyorsun bugün belki de size şampiyonlar ligini kaybettirdikleri için ancak diyorum ki tarafsız olarak bakınca necip Türkiye'nin yetiştirdiği en iyi orta sahalardan biridir formunda olduğu zaman. Sonuçta iyi ya da kötü olması benim çok umurumda değil ancak genel olarak yıllardır izlediğim kadarıyla beşiktaşta formayı en çok hakeden adam ibrahim üzülmezden sonra necip uysaldır. tecrübe sıfır diyorsun adam sakatlıktan kurtulup arka arkaya 5maça çıkamadı ki tecrübe kazansın. Böyle oyunculara tolerans gösterilmediği için zaten Türk futbolu bugün bu durumda, bu yüzden en iyi futbolcularımız genelde almanya menşeili oluyor..

• Bjk iyi gibiydi ama aşırı hata yapıldı az daha 1-0 mağlup ayrılacaktık sahadan % 70 bu turu arsenal geçer

0|0
    0|0
  • İyi oyun çıkardınız ama arsenal kan kaybetme döneminde , o acıgı kapamaya çalısıyr

0|0
    0|0
Yükleniyor...