Hangisi daha çok zayıflatıyor?

merhabalar 8 ayda 94 kilodan 68 kiloya düştüm bir 10 kilo daha vermem lazım gittiğim spor salonu taşındı ve başka bir yere gitmek zorunda kaldım
gideceğim spor salonunda
* Fitness
* Step
* Aerobic
* Plates
* Yoga
* Zumba
* Modern Dans (Latin Danları)
varmış bunlardan hangisi kilo verdirir kas istemiyorum baen ve kalçam zaten vücuduma göre daha iri hangisine gideyim ,?

Güncellemeler:
arkadaşlar spor salonuna görüşmeye gittim bayan bana ne istediğimi sordu yani zayıflamak mı sıkılaşmak mı dedi bende daha 10 kilo daha vermek istediğimi söyledim zayıflamak istiyorsan fıtness a geleceksin sıkılaşmak deseydin pilates önerirdim dedi bende fıtnessin daha cok kalınlaştırdıgını söyledim yani öyle söyleyenler var dedim çok ağır çalışırsan oluşur okadar kas zaten baslarda 45 dakikayla başlatıyorum zayıflamaksa fıtness dedi giderim mi?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek arkadaslar seni erkek sandi herhalde bir bayan fitness yaparsa daha da irilesir yanlis seyler yapmayin sizin kardiyo yapmaniz lazim bu yazanlarin icinden bitek plates oneririm fakat sadece platese bagimli kalmayin spor salonunda en az 25 dk kosu bandinda kosun ardindan platese girin cikin bir 25 dkka daha kosun su ana kadar nasil bir programla geldiginizi bilmedigim icin biseu diemiyorum fakat fitness senin icin uygun degil

0|0
    0|0
    • www.shapesforwomenturkey.com/.../...z-sistemi.html buraya gidiyorum bu sekilde calıstım 8 ay

• teşekkürler anladım :)

• Rica ederim iyi calismalar size

Erkekler Ne Diyor 7

• Arkadaşın dediğine bazı yönleriyle katılıyorum ama spor bandında koşmak yerine jogging tavsiye ederim en iyi kilo verme yöntemidir kendisi ve koşu bandını önermem katiyen. Fitness yapıcaksanız da tavsiye etmem vücudunuz genişliyicek mecburen vb şeyler.

0|0
    0|0
    • jogging hakkında bir bilgim yok ama...

• Yavaş tempoda koşu biçimidir internette araştırırsan görürsün tavsiyede ederim 108 kilodan 83 kiloya düşmeme yaradı kendisi.

• ne mutlu :)

• Fitness
    kilo vermenin sırrı yemeklerden önce su iç günde en az 3-4 litre su iç
    bol bol spor yap bir bakmışsın kilo vermişsin :)

0|0
    0|0
    • 24 kilo verdim zaten ama biraz daha var fitness kas yapmıyor mu?

• okadar yani :)

• yani birde kesilmeden devam edeceksin :)))

• Kardiyo yapsana.

0|0
    0|0
  • 1 ay ekmek yeme, çaya şeker atma. en az 5 kilo garanti.

0|0
    0|0
    • 8 aydır ekmek yemıyorum ve caya seker atmıyorum zaten :)

• o zaman doktora gitmelisin.

• anlamadınız sanırım sorumu 24 kilo verdim ve 10 kilo daha vericem hangisine gideyim dedim * Fitness
      * Step
      * Aerobic
      * Plates
      * Yoga
      * Zumba
      * Modern Dans (Latin Danları)

• Her türlü fitness :))

0|0
    0|0
  • Fitness tabiiki

0|0
    0|0
  • Kalcan iriyse seks sporunu dene

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Boy kac

1|0
    0|0
    • 1,70

• teşekkürler :)

• Rica ederim

• b-fit spor salonu varsa oraya git

1|0
    0|0
  • Nasıl verdin?

0|0
    0|0
    • spor ve diyet ile

• süper o zaman, kilo vermek gercekten cok zor. Tebrik ederim o kadar kiloyu verdikten sonra o 10 kiloyuda verirsin :)

• inşallahh :D

• fitness tabikide

0|0
    0|0
    • fitness kas yapar bacaklarım kalınlaşır diye korkuyorum

Yükleniyor...