Bile bile ölüme gitmek !

Ya arkadaslar yaz geldi artik bol bol denizde bogularak öldü , gölde serinlemek isterken boguldu haberlerini duyariz !

peki bir kisi yüzme bilmedigi halde neden denize girip acilir ? siz hic bogulma tehlikesi atlattinizmi ?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• ah ah bende 15 yaşında öyle bir telike atlattım cok gitmemiştim ama taş vardı dipte kaydım sora ters ters yüzmeyi başardım kurtuldum herkes şaka yapıom sanmıştı az kaldı ölüodum )=

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yok boğulma tehlikesi atlatmadım yüzmede bilmem zaten pek açılmam yüzme bilmiyosan açılmıcaksın bu kadar basit ama işte ölüm geldimide aslında bunlar bahane sanki ...

1|0
    0|0
  • Yüzme bilmem denizi suyu severim,boyum 1.87 ve 1.80 derinliğe kadar giderim :) suyun şakası olmaz bunun bilincinde cok dikkatli olurum..Bu yüzden herhangi bir boğulma olayı yaşamadım...Yüzme bilenlerinde sonu malesef ölüm olabiliyor..

0|0
    0|0
  • yüzmeyi küçük yaşta öğrendiğimden dolayı hiç boğulma vakası geçirmedim ama bilmeyenlere de hak veriyorum yazın sıcağında herkes girerken bilmiyorum diye girmiyeyim demek zor.Ama kesinlikle derine gidilmemeli

0|0
    0|0
  • Kafadan çatlaklar yüzme bilmemelerine rağmen açılıyorlar.

Bilgisayar oyunu değil ki bu 3. boğulmada hakkın bitsin.

Gta mı bu lan.

0|0
    0|0
  • yüzmek yürümek gibi susuzluktan ölmek sözkonusu olabilir boğulmak saçma bir eylem anlamsız

0|0
    0|0
  • Boğulma tehlikesi atlatmadım ama yüzme bilmediği halde denize girenlere hiç acımıyorum açıkcası.

Neyine güvenerek girersin anlamam ki? Sok ayaklarını serinle çok lazımsa.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• eceli çağırıyor da ondan:))

0|0
    0|0
  • Açılmam en fazla boynuma kadar. Panik yaparım filan. Ölmeyeceğim varsa da ölürüm yani. :)

Yüzmeyi bilmeyip açılmak tamamen cahillik veya adrenalin severlik... Hatta aptallık.

0|1
    0|0
  • 7-8 kez araba çarptı

1 kez havuzda, 1 kez denizde boğuldum

bunları atlatınca hiç ölmycekmişim gibime geliyo, boğazdan da atlarım ben :S

0|1
    0|0
  • Tedbirsizlik çok fena birşey, ben de 14-15 yaşında yüzerken, simidim sönmüş farkında diilim iyi ki yakında insanlar vardı simidi şişirdiler karaya kadar idare ettim. Halen daha öğrenemiyorum travma oldu herhalde kolluksuz yüzmüyorum.

0|0
    0|0
  • bilinçsizlikten.

evet girdap mağduru oluyordum son anda yırttık :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...