1 ayda bacak inceltme?

163 boyda 51 kilo biri 1 ayda bacaklarını inceltebilir mi nasıl egzersizler öneriyorsunuz liseye gidiyorum bu arada

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• şunu tavsiye ederim www.kalitelibeslenme.com/.../

0|0
    0|0
  • Bir miktar ağırlık mesela 2.5ltlik suyu doldur. O ağırlıkla günde 3 setten 50 squat artı 45. dk tempolu yürüyüş yarayacaktır. Ancak verdiğiniz sayısal değerlerde zayıflamaya incelmeye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum efendim.. İyi günler...

0|0
    0|0
    • Evde dumbell var zaten ama boyumun gelişimini engellemesin diye ağırlık çalışma taraftarı değilim, her gun koşu bandında 1 saat yürüyorum. Beslenmeme dikkat ediyorum, yardımınız için teşekkürler

• ama sizin vücut ebatlarınızda bunlar gerçekten fazla. bu kadar abartmayın :)

• Yürüyüş+bisiklet yeter :) biraz da squat

• Lise ayrıntısını neden verdin onu bilmiyorum ama 1 ay kısa bir süre vücudun 1 ayda spora anca adapte olucaktır hafif bir gelişme olabilir ama çok birşey bekleme 1 ayda

0|0
    0|0
    • Gelişme çağındayım demek istedim

• Çok teşekkür ederim :)

• bişi diil bacak inceltmek için bisikleti önerebilirim incline yürüyüş ve ayrıyeten makinada üst iç dış arka bacak egzersizleri

• Yok olarak :D

0|0
    0|0
  • Boyun kikon gayet iyi senin neden fizigini bacaklarini begenmiyormusun sen

0|0
    0|0
    • Genel olarak herkes bacaklarımı beğenir ama ben incecik olmak istiyorum

• Doğru diyorsun ama aynaya baktığında mutlu olabilmek önemli ben bu halimle mutlu değilim

• ya bacakların çokmu kalın neyi var

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...