Sevgilim çok kararsız bende ne yapacağımı bilmiyorum yardım lütfen.

Sevgilim beni seviyor ama evlilik düşünmüyor en çokta bensiz yapamayacağını söylüyor ve ona hayatında bir nevi yaşam koçu olup destek olmamı bekliyor ben olmadığımda bir şey yapamayacak hayatını yönetemeyecek diye korkuyor ve bu yüzden bana evlilik düşünmediğini bile söyleyemiyor korkudan bırakıp terkederim diye.

ben bu adamı seviyorum evlilikte düşünüyorum hayatımda olmasınıda istiyorum ama onun böyle düşündüğünü bildikçe korkularım baş gösteriyor içimden bir ses bas git diyor sonra seviyorum ya kalıyorum.

Ama kafam hep gel-gitlerle dolu ,şimdi ben bu adamın istediği gibi sadece yanına olmayı kabul mu etmeliyim yoksa en baştan bu çıkar ilişkisinden vazgeçip başka ufuklara yelkenmi açmalıyım?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben şunu diyorum 25 -35 arası bir adama kapılıp peşinde yıllarca dolaşıp, bol bol bedava her türlü sex ihtiyacını karşılayıp 40 lı 45 li yaşlarda terkedilen binlerce kadın var..Oysa en baştan gözünü açıp adama tavrını koysaydı belki evi barkı yuvası ve iyi bir kocası olacaktı..Yıllar boşa geçmemiş olacaktı...Yaş geçince başka birini bulmak çok daha zor oluyor..

0|0
    0|0
    • 25-29 olduğuma göre daha şansım var zararın neresinden dönersek kardır

Erkekler Ne Diyor 4

• terket gir yuvani kur coluk cocuga karis artik yillar cok cabuk geciyor cok pisman olursun sonra is isten gecer bacim

0|0
    0|0
  • bire evlenilecek birde eğlenilecek kız vardır uutma aynı şey erkekler içinde geçerli yani . ben kimseyle eğplenmek için çıkmam . gerçekten seversem çıkarımm . daha önceki sevgilimlede evlenmek istiyordum hep :)

0|0
    0|0
  • Karasız olan sevgilin değil o kararını vermiş. Seni bedava sex makinası yapacak. Hiç bir masraf ve sorumluluk olmayacak.Sonrası yok ...Aç gözünü...Yem olma..

0|0
    0|0
  • al karşına evleneceıeksen evlen benımle yoksataliplerim var de

0|0
    0|0
    • hahahhahaa yemez bunları hatta hiç takmaz zamanında çok yaptım sallamadı

• o zaman takmıyorsa kusura bakma bende takmıyorum senı de ona byby de çık git :))

Kızlar Ne Diyor 5

• Ömür çabuk geçiyor pişman olma sonra ona harcayacağın zamanı başkasına ayır,sevmek yetmiyor bazen olmayınca olmuyor

0|0
    0|0
  • başta onun istediği gibi olsun,ilişkiniz nekadar süreli bir ilişki bilmiyorum fakat eğer kısaysa ona destek olmaya devam et dediği gibi.. ama tabiki gelecek hakkında sorularda sor,niyetin ciddi mi nekadar zaman böyle devam edicek diye..aldıgın cevaba göre hareket et

0|0
    0|0
  • bu ilişkinin sonu gözükmüyor gibi.

0|0
    0|0
  • B şıkkı. A şıkkını yaptığın zaman bir gün sana ihtiyacı kalmaz ve terkeder gider.Sen de öylece kalırsın.

0|0
    0|0
    • bende bundan korkuyorum ya aileside beni istemiyor

• Sonucunda evlenme umudun bile yok.

• evet yok o ben istersem ailemi takmam diyor ama hiçte öyle görünmüyor onun isteyeceğinide yok zaten

• bence vazgeçme .

0|0
    0|0
Yükleniyor...