Beşiktaş - Arsenal maç sonucu ne olur arkadaşlar?

Arsenalın orta ve hücum gücü yüksek olsada defans bölgesinde sıkıntısı var. Ortasahanın oynamasını engellersek hücumda iyi işler yapabiliriz diye düşünüyorum. Atibanın %50 oynama gibi bir ihtimali var. Veli ve atiba ne kadar etkili olabilir. Ve evimizde oynuyoruz, büyük ihtimal 70 bin kişi olacaktır bunuda unutmayalım.

• Beşiktaş kazanır
    60% (3)38% (5)44% (8)Oy Ver
  • Arsenal kazanır
    40% (2)54% (7)50% (9)Oy Ver
  • Berabere biter
    0% (0)8% (1)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Fransızlara karşı inadına BEŞİKTAŞ

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Gs-Fb ve diğer tüm takımlarımız yurtdışında oynadıklarında en az onların taraftarı kadar onları desteklerken şimdi de kalkmış elini ovuşturan zevat diyelim Bjk yenildi ne olacak 10 milyon vatandaş üzelecek buna mı seviniyorsun

Umarım Bjk alır yensede biz Bjk ile beraberiz yenilsede biz bazıları gibi galibiyete giden yolda herşey mübahtır diyen başkanların değil Bizim şerefli 2. liklerimiz var diyen başkanlarımız oldu.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• üzülerek söylüyorum ama bjk yenilir Fenerli olarak bugün #KaraKartal diyorum

0|0
    0|0
  • Takımıma güveniyorum ben.

0|0
    0|0
  • inşallah Beşiktaş alır yarabbimm lütfen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kartal uçar fransızlar ağlar

0|1
    0|0
  • Göbeğe dikkat etmeli beşiktaş atibanın sakatlığı da gerçekten büyük şanssızlık bu kadar ihtiyaç duyulduğu bir maçta.. ramsey-willshare rahat top alıp topla oynayamasın arsenal ka-za-na-maz

0|1
    0|0
  • sorduğun sorumuu yaaa büyük başkanımızı kaybetmişiz kaybedicek en büyük şeyimizi. oyüzden bu maçı kazanıcaz başka yolu olamaz bunun

0|0
    0|0
  • iy-1 ms-2

0|0
    0|0
  • Bjk 2 - 1 cakar gibi :)

0|0
    0|0
  • Berabere

0|0
    0|0
  • Arsenal 8 Besiktas 0

New high Score loading...

0|0
    0|3
  • Beşiktaş 0 arsenel 9

0|1
    0|2
  • Beşiktaş her türlü alır

0|0
    0|0
  • Atiba oynarsa berabere biter oynamazsa yeniliriz.

0|0
    0|0
  • üst olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...