Mekik ne kadar işe yarar?

Günde 200 mekiğe başladım ve bunu günden güne arttıcağım karnımda baklava olsun istiyorum olmasa bile. Hiç olmazsa karnımda yağ lar erisin istiyorum yardım edebilirmisiniz?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Abs workout yaz Youtube'a , 8 dk lık video var , onu uygula , işe yarıyor

0|0
    0|0
    • Senin dediğin videoları indirdim ilk leveli bile çok zor rahat baklava yaparım bununla diye düşünüyorum saol :)

• Bana az geliyor o mesela , bitince 1 2 dk da serbest yapıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 2

• mekik karnindaki yaglarin sıkılaşmasına yarar, yanında yürüyüş de yaparsan işe yarar ancak

0|0
    0|0
  • Ben günde 100 tane çekiyorum bende bile oldu yarım mekik çekmeme rağmen işe yarıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• mekik çeşitleri var benim haftanın 6 günü karın çalışıyorum gün aşırı salon var ilk başladığımda 10-15 dk arasıydı şimdi 1 saati buluyo 1000 mekik civarı 20-25 hareket var çok etkili yağ yakımına yardımcı olmaz cardio ve diyet yağ yaktırır ama ağırlıkla çalıştığında karında kas kütlesini arttır sıkılaşma yakalarsın ama sürekli hareketleri değiştirmen lazım

0|0
    0|0
  • uzay mekiği mi!

1|0
    1|1
  • Dostum kendine bir çalışma programı ayarla hafta üç gün (48 saat arayla) kas egzersizleri yap, 3 gün ise koşu/yürüyüş yap. Bir gün ise kasların dinlenmesi için süre ayır. Hem yağ yakarsın hemde kaslarını şekillendirirsin.

0|0
    0|0
  • ne karnındaki yağlar erir nede kas yaparsın mekik çekmeyle sadece karın kasların sertleşir hatta şekli bile yamulabilir bence kickbox yap

0|0
    0|0
  • Mekikle leg raises yap

0|0
    0|0
  • günde 100 mekikle başla hergun 5 attır yaglı seyler yeme 1 ayda kesin belli eder

0|0
    0|0
  • Nefesini ayarlayabiliyosan işe yarar yoksa hiç uğraşma kanki

0|0
    0|0
  • Hiç bir işe yaramaz git koş yürü

0|0
    0|0
  • 2 gün mekik 1 gün dinlen..
    ayrıca mekik yerine barfiks çekerk kasıl..
    ayaklarını kendine doğru çek bırak aynı anda..

0|0
    0|0
Yükleniyor...