Pes 2015'te ki favori takımınız ve diğer alacağınız takımlar neler? :D Her ligden 1 takım ve hangi sebeplerden ötürü seçeceksiniz? :D?

Benim favori takımım

Real Madrid : Ronaldo ve Bale ikilisinin yanı sıra Kroos gibi hızlı bir defansif ve ofansif oynayabilen orta sahanın yanı sıra James ile güçlendirilmiş bir kadro bulunuyor. Son olarak ise Jese gibi harika bir kanat forvet santrafor ve forvet arkası da oynayabiliyor.

Diğerleri ise
Chelsea : Defansif oynuyorum bunda da daha önceden de alıyordum fakat bu sefer çok farklı Fabregas ile güçlendiler + Forvette Torres gibi kötü bir bitirici olan oyuncu yok :) Diego Costa var :) Hazard gibi bireysel yeteneğin yanı sıra filipe luis ve courtois ile güçlendi takım. Bu takımda çekebileceğim en büyük sıkıntı stoper mevkisidir terry ağır kalıyor :S o da 1 stoperde başka mevkilerde sorun yok.
PSG: İbra başlı başına yetiyor :) Bir kaç takviye daha yaptılar stoper mevkisinde luiz ve silva ikilisi var.
Bayern: Almanya liginde alınabilecek takımlar sınırlı dortmund benim oyun sistemime uymadığı için Robben ve ribery gibi bireysel yeteneklerden dolayı bayerni tercih ediyorum.
Juventus: Morata gibi bir forvet ve Pogba, Vidal, Buffon gibi önemli oyuncular alma sebebim.
Milan ve İnter'ide severim ama takımı kuramadılar doğru düzgün. Milan'ın forvet hattı iyi ama orta saha defansf dökülüyor. İnter'de ise Milito yok olsa onu alırdım.

Portekiz ligine henüz karar veremedim ama büyük olasılıkla Porto olacak.
Hollanda liginde Ajax :)

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Real sebebi Ronaldo

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• 14 gibi olursa hiç oynamamayı tercih ediyorum

0|1
    0|0
    • Bence düzeltirler bu sefer gerçeğe benzetmeye çalışmışlar ama becerememişler 14 ü 15 umarım 14 gibi olmaz dediğin gibi. Yoksa Pes çok sayıda kullanıcısını kaybedecek.

• İnşallah güzel birşey olur ya şu ana kadar pes tarihinde 2 efsane takımım vardır biri pes4 ün milanı stamlı, nestalı, seedorflu, kakalı, shevchenkolu, pirlolu orta sahası baklava düzeninde olan takım.. diğeri pes9 un raullu gutili madridi

• 2009 kadrosu çok güzel Real Madrid'in hele Milan yok mu tam efsane kadrosu vardı 2004 lü yıllarda.

• bayern munih pese başladığımdan ber terciihim

0|1
    0|0
Yükleniyor...