Fitness yapan ve anlayan arkadaşlar sorularım olacaktı?

Arkadaşlar sınav hazırlık süreci geçirdim 75 kilodan 92 kiloya çıktım boyum 185 4 aydır boks yapuyorum 75 kiloda eski kilomda vücut yapmak istiyorum göğüs omuz kol karın nasıl bir program i takip etmeliyim özelden de konuşabiliriz yardımlarınızı bekliyorum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eski kilomda vucut yapmak istiyorum derken ne kastettin?

0|0
    0|0
    • Yani 75 kiloda kas yapmış olmak istiyorum çok şişmek istemiyorum yaşım 18 fiziğim yaşıma göre olsun onu kasteddim

• Bak ben kendi programimi soyliyim o zaman, haftada 4 gun kisim kisim calistiriyorum, 1. Gun biceps triceps forearm, 2. Gun chest shoulders, 3. Gun abdominals back, 4. Gun bacaklar ve shoulders. Az tekrar cok agirlik ( 10 kez kaldirabilecegin derecede sec agirliklarini) seklinde yaparsan kaslar belirgi nlesir ve siser, zamanla kilo da verirsin,1 sene icinde cillop gibi olursun

Kızlar Ne Diyor 1

• ohaaaa nasil yemek yedin arkadas

0|0
    0|0
    • Yemekten değil be tatlım günde 3 kahve içiyordum Ankara hukuk fakultesi ne girmek kolay değil mecburen basketbol oynuyordum aniden bırakınca onunda etkisi oldu

Erkekler Ne Diyor 4

• spor salonuna gideceksen onlar sna bir program verir zaten evde yapacaksan yazabilirm ama

0|0
    0|0
    • Salon da boks yapuyorum hocaya söylüyorum zamanı var diyor daha fitness için...

• o zaman evde spor yapabilirsin mekik şınav ve beslenmenede dikkat et. link veremiyorum ama google aletsiz vücut geliştirme yaz 2. çıkana bir göz at

• Street workoutt:)

0|0
    0|0
  • boks antremanına devam et hocana sole o sana uygun bır program verır

0|0
    1|0
  • Yürüyüş yap sadece.

0|0
    0|0
Yükleniyor...