Sizce ronaldo mu messi mi benim oyum messiye?

sorum kısa hadi cevaplarnızı beklyorum

0|0
911

En İyi Erkek Görüşü

• messi messi messi bu adam neyin nesi der çekilirim köşeye :)))

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Tabi ki messi

0|1
    0|0
  • Messi tabi ki

0|1
    0|0
  • messi

0|1
    0|0
  • Ronaldo

0|1
    0|0
  • Leo.

0|1
    0|0
  • Messie daha sempatik...

0|1
    0|0
  • Ronaldo

0|1
    0|0
  • c. ronaldo

0|1
    0|0
  • Messi✌

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Maradona vs Pele : Maradona
    Ronaldo vs Messi :Ronaldo

Sebep bana gore oynadıkları futboldan ziyade insanlik tan nasibini almakta önemli kimseye kotu demek bana düşmez ama Futbolda bir numara olan birisi karaktersiz. Birisi olduktan sonra benim için değersiz birisinden farkı olmaz.

Tabiki bu mesai pele için söylediğim bir düşünce değildir.

Pele yi seçmeme nedenim Para düşkünü olmasıdır Turkiyeye geldi cidden emin olun sağlam para kaldırmıştır Para ile konferansa katılan para yoksa bende yokum mantığı guden bir insan benim gözümde 1. Olamaz.

Cr ile messi ise farklı bir olay

İkisinde fakir ailelerin cocuklari diye hatırlıyorum ama kendi dini olmamasına karşın insanlık adına yaptığı yardımlardan dolayı Cr önde oluyor messi de belki daha çok yapıyordur ama sadece yardim değil burada inşa alçak gönüllülük olması gerek.

Drogbayida anmadan geçmemek gerek kendi ülkesine olsun diğer yaptığı yardımlar ciddi derecede.

Bu is sadece futbol odaklı değil insanlık odaklı bir olay Futbol %49 orana sahipken %51 lık orana sahip insanlık degerleri olmayan kişileri gözümde buyutmem...

0|1
    0|0
  • Ronaldonun Messiden iyi oynadığını söylemek, Messinin Ronaldodan yakışıklı olduğunu söylemek gibi bir şey.

0|1
    0|0
  • Messi

0|1
    0|1
  • sow tabi

0|1
    0|0
  • Messi.

0|1
    0|0
  • Sabri