Pilates+yürüyüş+bisiklet yaptım diye var mı ACİL?

bunları yapıp diyetle birlikte ayda inceltim veya kilo verdim diyen varsa lütfen yazsın çok acil

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bunları bir ay yapıp geri kalan her dakikada bir şeyler yemezsen zayıflarsın tabi uygulayana ihtiyacın yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• spor salonuna gidiyodum. ilk günden itibaren aralıksız 20 gün gittim, şekeri ekmeği bıraktım. ağır yükler kaldırıp eğimli koştum, hergün 30 dk bisiklet sürdüm. 20 günün sonunda 9 kilo vermiştim. ama insanın perti çıkıyor. bide kısa vaadede çok kilo vermek çok sakıncalı vücudun dengesini bozuyosun.

0|0
    0|0
  • bunlarla birlikte beslenme ve uyku düzeni uygularsan sağlıklı bir şekilde kilo verirsin

0|0
    0|0
  • İlk fazla yeme tsan yağ yeme yani pişmiş ya incelirsin spor yap

0|0
    0|0
  • bısıkletle 2 ayda 11 kılo verdim

0|0
    0|0
    • nasıl oldu o diye sorsam?

• gunde 4 saat bisiklet sabah 6-8 akşam 9-11 arası eve gelınce 200 şınav yemeği hıç kesmedım hatta ıkı kat yıyodum babama bı pantolon verdım al senın dedım bısıklete bınseydım benım olurdu dedı haklıydı bu yıl hıç otobüse binmedim yaz kış yağmur çamur bısıkletteydım kaplumbağa gibiyim çantamda herşey var

Kızlar Ne Diyor 3

• çok ağır bir program. bu kadar yüklenme kendine

0|0
    0|0
  • sadece 3 gün sabah yarım saat yürüyüş ve yarım saat bisiklet binerek 4-5 kilo verdim tabii aynı zamanda yediğim şeylere de dikkat ederek.

0|0
    0|0
  • kendini o kadar yormana gerek yok saglıklı ve doyurucu bir diyet ve yürüyüş yeterli olur

0|0
    0|0
    • pilates sıkılaştırıyo diyolar ondan diyorum ya

• amacın öncelikle kilo vermekse yürüyüş işini görecektir. vücudunu cok yorup yemege yuklenme ya da kısa surede bıktırmasın seni bu. istediğin rakama ulasınca pilateside ekleyebilirsin.

• çok teşekkür ederiiim :)

Yükleniyor...