Arkadaşlar spor yapınca göğüslerim küçülür mü?

85 c göğüs bedenim. büyüklüğünden memnunum. ama şimdi fitness a başlıycam. vücut sıkılaştıkça göğüs de küçülür mü? ben biraz omuz ve kol çalışmayı düşünüyorum da omuzların gelişmesi açısından. kol kaslarım çok zayıf. göğüsler küçülür diye korkuyorum :/

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• gogus programı ıle gogus kaslarında gelısır kaybettıgın yagları kasla telafı edebılırsın ama kuculme yıne olur bıraz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Öfff nekadar sacma bir soruyla karsilaştik yaaa memelernde kas mi var canm bukadar mal olma yaa ne alaka küçlmesiyle zaten kzlarin %90 nininemeleri iğrenç seninkide iğrençtr byk ihtmal. En azndan sallanmazlar sıkı dururlar yararli yani meraketme

0|0
    0|0
    • salak mısın? sadece kaslı olan bölgeler mi küçülür? yağ dokuları küçülmez mi? göbek yağları nasıl eriyor o zaman. kuş beyinli.

• Allahm yaa l*n ericek memelerin mi kaldi kizim kendine işgence etme ltfen yapmayin bunu kendinize yaaa spor faydalidir meme küçltmez küçltsede gzel görnr fazla şikayetci olrsan küçlnce sevgilne okşatrsr tekrar byür :D

• ne alakası var l*n

0|0
    0|0
  • yok küçülmez

0|0
    0|0
  • Küçülmez merak etme. Sadece daha sıkı durur

0|0
    0|0
  • Siklasma olucagi icin ve kilo kaybi evet kuculecek biraz

0|0
    0|0
  • göğüs kası çalışma. dolgunluğu gider.

0|0
    0|0
  • Küçükme denemezama sikilasacagi icin daha toplu durur.

0|0
    0|0
  • göğüs basma sende , hafif sıkılaşma yapar doğal olarak o da sana seksilik katar dahası yok ;)

0|0
    0|0
  • sıkı ve dik olurlar

0|0
    0|0
  • Yok yaa küçülmez sadece sekil alır. Sekil alincada cok guzel dururlar. .:)

0|0
    0|0
  • yok bea taş gibi olur taşşş

0|0
    0|0
  • dirileşir sıkılaşır seninki muhreşem bence...

0|0
    0|0
  • hayır tabii ki daha sıkı fit olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ufacık kalır fındık gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...