Beşiktaş - Arsenal maçı?

Sizce yarın Arsenal'e karşı iyi bir skor alır mıyız?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• her türlü alıcak kartalım <3

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• valla bugün idda oynadık ordan hatıradığım kadarıyla 4.30 a 1.45 oran var adamlar salak değil bu oranı kafadan atmıyolar ama gerçi şöylede bişey var beşiktaş oynadığı son 5 maçı kazanmış arsenal 3ünü kazanmış ama bence beşiktaş yinede kazanmaz duygusallığa gerek yok mantıklı yaklaşmak lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Vurdugun gol olsun kartalim

0|1
    0|0
  • Turu geçemeyeceğini düşünüyorum ama içerde bir beraberlik alabilirse başarı sayılır.

0|1
    0|0
    • Beraberlik alsak en azından deplasmana bir umut deyip gideriz işte

• Orası öyle tabi ama adamların şampiyonlar ligi rekorunu biliyosundur turu sittin sene vermez. transferleride çok iyi.. Tamam bjk iyi takım ama supriz yapcağını sanmıyorum burada 1-1 ya da 1-2 yenilir orda 5-1 4-0 falan turu geçer Arsenal bu yıl kadrolarıda çok iyi.

• burdaki maça amenna da rövanş skoru söylemeyeydin iyiydi hacı Liverpool maçından sonra skorlara alerjimiz var :)

• İnşallah ama ümidsizim şahsen :(

0|1
    0|0
    • Kötü bir hafta geçiriyoruz bir ihtimal vatan millet Sakarya deyip ilk maçı alabiliriz en kötü beraberlik gibi :/

• İnşallah kardeşiim.

• maç hangi kanalda aga? bjk en kötü berabere kalır diye düşünüyorum

0|1
    0|0
    • 21:45 Star şifresiz verecek hacı. Ben ilk maçta kaybetmeyiz diyorum ama deplasmana da kötü bir skorla gitmeyelim istiyorum.

Yükleniyor...