Tanımadığın bir kız üzerinde ısrar ederek nasıl sonuç alınır

kızlar cevaplasın lutfen ısrar etmek ıse yarıyor mu bakalım

Güncellemeler:
ılgınc bısey desem gıdıp aynı sıteden apartmaandan ev tutsam o zaman mecbur benı gorecek:)

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Israr bıktırmktan başka bir işe yaramaz bence.Kendi haline bırakıp,ilgini üzerinden çekmek seninle daha çok ilgilenmesine yardımcı olur.

0|0
    0|0
    • ya benım ılgım uzerınden cekınce baskası ılgılenırse:)

• hahaha çözseler kolay aslında.Taktik meselesi:))

• arkadaslar sızlerı bıyere davet edıyorum su taktık dedıgınız seylerı yuzyuze anlatında yada gıdın benım yerıme su kızla bı konusun sevabına:)

Kızlar Ne Diyor 4

• insan tanıdığından bile korkarken tanımadığı birinin böyle ısrarcı olması ürkütür açıkçası.kendimden biliyorum ne bunun derdi ya deyip ister istemez çekiniyo insan.imkanın varsa çevresinde ol en azından göz aşınalığı olsun kızın eğer dikkatini çekersen ufak ufak izler o da seni absurt bi hareketini görmezse kaçma gereği hissetmez bence

0|0
    0|0
    • ne bunun derdı cocuk sevıyo ıste ne derdı olacak :) hergun ısı gucu bırakıp etrafta donuyoruz bakalım nereye kadar yapacaz

• valla ülkede ne olaylar ne olaylar dönüyo seviyo deyip geçilmiyo öyle işte:)

• sızde haklısınız temız yuzlu cocugum ben belkı bısey demez:)

• Deneme bile.

0|0
    0|0
  • kasıklara tekme, gözüne biber gazı yersin ben başka sonuç göremyrm

0|0
    0|0
  • Polis çağırır o olur

0|0
    0|0
    • o kadar degıl canım bız erkeklerede gelıyo boyle teklıfler sapık bır tıpımız yok allaha sukur nıyet cıddı konusmadan nerden bılecek

• tesekkur ederım home partıye herkes davetlı o zmn hatun bıde vılla sıtesınde oturuyorsa ne yıyecez bakalım:)

• Ahahaha :d

Erkekler Ne Diyor 3

• ısrar etmek bana kalırsa sadece kendine olan saygını güvenini mahvfeder inanma böyle şeylere.çok istiyorsan kızın karşısına geç sert olmamak şartıyla omuzlarından tut onun için kalbinden ne geçiyorsa söyle abartma sulandırma sonra sarıl ben böyle yaptım ağlayarak kabul etti.kızlar gariptir anlamak zor.Ama ısrar etme bırak yoluna gitsin herşey.

0|0
    0|0
  • tanışmak istediğini söyleyip red cevabı alıyorsan ısrara ne gerek var? ısrar edince bayan senin için "çok ısrar etti yazık hadi bi deneyim bari" mi diyecek? ısrar kaliteni düşürür. bu gibi durumlarda tek atımlık barutun olduğunu düşün, en iyi zamanlamayla en iyi atışını yap, bunun için önceden plan yap... 12 den vurursan şanslısın, vuramazsan başka atış yapma kurşun sekip sana girmesin ;)

0|0
    0|0
  • + Meraba, şey ben..

- ?

+ Çok tatlısınız, acaba diyorum bir kere sizinle şey yapsak

- İmdaat!

+ Bacaklar, memeler oyşh yavrum yutarım.

- Çat! (Kafaya çanta yeme efekti sesi)

...

+ Alın bu arkadaşı merkeze, al al çabuk!

- Abi yapma, benim çocuğum var.

2|0
    0|0
Yükleniyor...