Sizin en çok yaptığınız şey ...?

evde sokakta odanızda veya başka yerde yalnı zkaldığınız zaman yaptığınız en cok şey nedir ? [ cinsel içerikli yorum yapmayın ! ]

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• evde yalnız kaldığımda en çok kitap okurum,film izlerim.çok rahat oluyor evde birileri olunca sürekli rahatsız ediyorlar okuduğumdan-izlediğimden bir şey anlamıyorum.bazen evde yalnızken müzik dinleyerek tatlı yaparım,dondurma turta petifür falan çok eğlenceli oluyor.sokakta yalnızsam etrafa bakınırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Evde yalnızsam film izlerim, son ses müzik dinlerim, şarkı söylerim. Sokakta yalnız isem de müzik dinleyerek ve etrafa bakarak yürürüm.

1|0
    0|0
  • müzik dinlerim hep. bide dışarıyı seyrederim öyle yalnız kalınca

0|0
    0|0
  • nette takılırım. olmadı film izlerim. ya da kitap okurum.

0|0
    0|0
  • son ses müzik:) ve sigara

0|0
    0|0
  • uyumak veya yeni aldigim kiyafetleri uydurmak veya temizlik

0|0
    0|0
  • oyunn :))

0|0
    0|0
  • Yalnızken çığıra çığıra şarkı söylemek hobim.

0|0
    0|0
  • kitapları dağıtır arasına uzanır fly me to the moon dinleyerek tavana bakarım

0|0
    0|0
  • Artistlik.

0|0
    0|0
  • Müzik dinlemek ve geleceği hayal etmek...

0|0
    0|0
  • uyurum

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sorduğun iyi oldu. Sıkılıyordum. Film izlicem.

0|0
    0|0
  • kimse osurmuyo heralde ahahahah :D :D

0|0
    0|0
  • uyurum.

0|0
    0|0
  • evde yanlız kaldığımda kendime eğlenceli ortam yaparım saçlarım uzundur açarım güzel haraketli müzik ve aynanın karşısında eğlence süper oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• evde yalnız kaldıysam uyurum bazen kitap falan okurum ama genelde uyurum o da kesmezse graja iner arabayı kurcalarım yok gecmedimi bu yalnızlık atlar arabaya turlarım dolaşırım arkadaşlarım ugrarım ama genelde uyurum

0|0
    0|0
  • sıkılırım en cok hayatımda yaptıgım sey canımın sıkılması

0|0
    0|0
  • yalnız kaldığımız onuncu dakikası halen uyumamışsam muhakkak çok ciddi bi sorunum var demektir :)

0|0
    0|0
  • evde yalnızsam ps oynarım dısarda yanlızsamda mal mal etrafa bakarım napcam :D

0|0
    0|0
  • oyun oynarım..

0|0
    0|0
  • hiç yatıyorum sokakta oturuyorum tek başıma biri gelsede taksana bana diye bekliyorum :)

0|0
    0|0
  • Evde genelde yalnızım . her günkü şeyler.

0|0
    0|0
  • evde yalnızsam yuksek sesle muzık dınlerım hemencik

0|0
    0|0
Yükleniyor...