Fitness Vucut Gelistirme?

Arkadaslar selam, Fitness ve Vucut Gelistirmeden Anlayan Yapan Ve Bilgisi Olanlar Yardimci Olursa Sevinirim,2 Haftadir Fitnessa Gidiyorum. Hem zayiflama hem vucut calisma icin,179 boy 89 kiloyum, Sadece abartili bir obez tipim yok, kilo vucuda yayilmis durumda yani yapili goruntum var, Iki haftadir sirf kardiyo calisiyorum, Ve malesef gittigim spor salonu amator ve sadece şu alete gec on dk calis ordan bisiklete gec diyen vs gibi sadece adi hoca olan birini koymuslar, Bir defa sordum agirlik calismaya ne zaman baslarim diye once iki hafta dedi uc gun gecti haftaya dedi, uc daha gecti , uc hafta sonra dedi, ama bakiyorum benden daha kilolu adamlar var bariz belli obeze dogru gidiyor nerdeyse adamlar agirlik calisiyor, agirlik calismaninda kalori yaktigini zayiflamaya yararli oldugunu okudum nette, Ve iki hafdadir gitmeme ve yediklerime dikkat etmeme ragmen bariz kilo kaybi hissetmiyorum, iki hafdada cok bisey beklemek yalnis belki ama insan birazda olsa biseyler hisseder, Acaba beni yalnis mi yonlendiriyorlar ya da benim mi yalnis yaptigim biseler var, Ve agirlik calismaya ne zaman baslarim, Vucud ne zaman kendini toplar kac ayda sekil almaya baslar, Yardimci olursaniz sevinirim, Tesekkur ederim (biraz uzun oldu kusura bakmayin)

Güncellemeler:
Fitness Vucut Gelistirme

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...