Türkiye'deki en iyi teknik direktör kimdir?

türkiyede gelmiş geçmiş en iyi türk teknik direktör'ü kimdir ?

• Aykut kocaman
    20% (15)10% (6)15% (21)Oy Ver
  • Fatih Terim
    41% (31)68% (43)54% (74)Oy Ver
  • Ertuğrul Sağlam
    4% (3)5% (3)4% (6)Oy Ver
  • Şenol Güneş
    4% (3)13% (8)8% (11)Oy Ver
  • Hiç bir fikrim yok
    31% (23)4% (3)19% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|35

En İyi Erkek Görüşü

• ilk 3 Fatih Terim, Şenol Güneş ve Mustafa Denizli... Kulüpler bazında Fatih Terim, Milli takım bazında Şenol Güneş ama Fatih Terim'in Euro 2008 3.lüğüde var onu unutmamak lazım. bir de Şenol Güneş zamanında 2002 Dünya Kupası 3.lüğünde Fatih Terim'in mimarı olduğu uefa ve süper kupa kazanan Galatasarayın kadrosunun önemli oyuncuları 2002 Dünya Kupası 3.lüğündede Milli takıma ciddi katkısı olmuştur. bunlarda var, bir de bu ikiliyle beraber anılacak Mustafa Denizli var. Aykut Kocaman filan diyenlerle zerre futbol konuşulmaz. şıklarda Aykut Kocaman'ın yerine Mustafa Denizli'nin olması lazımdı bence, Aykut Kocaman'ın şimdilik bu adamlarla kıyaslanacak bi başarısı yoktur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Aykut Kocama KOCAMAN BİR ADAMDIR..

2|1
    0|0
    • işin açıkcası şöyle en iyi adam aykut hocamız en iyi teknik adamda fatih hocadır

• Tartışmasız Fatih Terim adamın kariyeri belli .

Ertuğrul Sağlam'da çok iyi ama önünde uzun bir yol var Fatih Terim'i yakalamak için .

Aykut Kocaman bir şampiyonluk yaşadı onda da şike var :) bi de alamadıkları zaman Teneke olan aldıklarında 40 gün 40 gece kutladıkları Türkiye Kupası :)

Şemol Güneş başarılı olduğunda bile oynattığı oyuncular Fatih terim'in yıldızlarıydı başka da bir başarısı yok zaten.

0|0
    1|0
  • fatih reyiz.

0|0
    0|0
  • İmparator Fatih Terim

0|0
    1|0
  • fatih terim

0|0
    1|0
  • Aksi iddia edilemeyen o adam; Türk futbolunun FATİH'i ; Fatih TERİM.

0|0
    2|0
  • hiç bi bilgim yok sallladım a sıkkı :D

1|0
    0|0
  • bir BEŞİKTAŞLI olarak ; hakkını yiyemem neyse odur. Fatih Terim çok emek vermiştir ve başarılı da olmuştur türkiyede ki en iyi teknik direktördür bu gerçeği kimse değiştiremez.

0|0
    2|0
  • tabiki fatıh terim:)

0|0
    1|0
  • bir Fenerbahçeli olarak Fatih Terim diyorum

1|0
    1|0
  • Fatih'im Terim'im

1|0
    1|0
  • Fatih terim..pek takip etmesemde onu iyi buluyorum nede olsa fenerbahçeliyim:)

0|0
    1|0
  • İlgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • aslında hiç biri

0|0
    1|0
  • D didim.

0|0
    1|0
  • imparator Fatih terim tabi kii

0|0
    1|0
  • E: Hiç bir fikrim yok 1 0 1 (33%)

0|0
    1|0
  • şenol fatih ...

0|0
    0|0
  • yılmaz vural

0|0
    0|0
  • e dedim.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Fatih Terim varken başkasının olması saçma. Ama hepsini geçtim, burada AYKUT KOCAMAN ın olması çoook yanlış. Şuana kadar gittiği Fenerbahçe hariç tüm takımları küme düşürmüştür Aykut Kocaman. GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ TEKNİK DİREKTÖR diyorsak, 1-2 yıllık bir başarı gözönüne alınmamalı...

0|0
    1|0
  • Türkiye'yi 2002 Dünya Kupası'na götüren ve bu kupada yarı final oynatan teknik direktör Şenol Güneş diyorum.

1|0
    0|0
  • Şenol Güneştir.

1|0
    1|0
  • fatih terime istediği futbolcu olsun kök söktürür

ama yabancı olarak dersen lucescu Türkiyeye gelenlerin arasında

0|0
    1|0
  • en iyi aşçı az malzemeyle güzel yemek yapandır. en iyi teknik direktör az futbolcuyla ucuz futbolcuyla başarı yakalamaktır...

fatih terim hiç olmamalı bu listede. her zaman en iyilerle çalıştı. gitsinde ankaragücünü şampiyon yapsında göreyim...

aykut hocayı tek geçiyom...

0|0
    1|0
  • Dünya kupasında 3.cü olduk başımızda Şenol Güneş vardı konfederasyon kupasında 3.cü olduk başımızda yine o vardı beyefendi efendi babacan duruşuyla Şenol Güneş...

0|0
    0|0
  • BEN DİYORUM Kİ. Neyse anlamışsınızdır zaten :)

0|0
    1|0
  • Yadsınamaz bir gerçek olarak Fatih Terim

0|0
    1|0
  • şenol güneş diyorum parayla oyuncu transfer edilerek başarılar elde edilebilir ama bir milli takımı oluşturmak ve DÜNYA 3. yapmak herkesin yapabileceği iş değildir bu yüzden ŞENOL GÜNEŞ...

0|0
    1|0
  • bi cok kaliteli isim var tabi ama sıkların arasından hem ahlakıyla hemde kalitesiyle basarısıyla ertuğrul sağlam diyorum

0|0
    0|0
  • Fatih Terim.

0|0
    1|0
  • imparator

0|0
    1|0
  • Aykut ? Ertuğrul? Bu ikisini listeye ekliyosun ya..Senin futboldan haberin yok kardeşim..Nerde Mustafa Denizli..Nerde Ersun Yanal

0|0
    1|0
    • Aykut kocaman için haklısında.Neden Ertuğrul sağlamı beğenmiyosun adam yıllar sonra ilk defa bir anadolu klubunu şampiyon yaptı ve takımını istikrarı hala devam ediyor.Bu Türk futbolu şatları altında çok büyük bir başarıdır.Hadi git kumda oyna şimdi :)

• İstikrar dediğin takımın her sene ilk 5 e oynaması mı? Bursa nın ölüsü yapar bunu.Ben Beşiktaşlıyım Ertuğrul sağlam adam gibi adam ama adam gibi teknik direktör değil..Sümüğünü sil ağzına girmiş..

• tanjeviçe ne oldu?

0|0
    0|0
  • İçlerinde avrupada takıp yönetmiş teknik adam kimse benim oyum ona gitti.

0|0
    1|0
  • Türklerden Terim

Yabancılardan Lucescu

0|1
    1|0
  • imparator Fatih Terim tabi ki

0|1
    1|0
  • Fatih TERİM

0|0
    1|0
  • imparator

0|0
    1|0
  • Tabi ki Aykut hoca...

0|0
    1|0
  • imparatore Fatih Terim

0|0
    0|0
  • Tabiki de FATİH TERİM ;))

0|0
    0|0
  • mehmet özdilek

0|0
    0|0
  • Yılmaz Vural

0|0
    0|0
  • bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • Şenol Güneş tabiki

0|0
    1|0
  • Tabikide Ertuğrul Sağlam.Adam Türk futboluna çağ atlattı ve Bursasporu şampiyon yaptı.

0|0
    1|0
  • B dedim. Yiğidi öldür, hakkını yeme.

0|0
    1|0
  • Fth trm .s

0|0
    1|0
  • Fatih Hoca ...

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam