Her zamanki gibi yine nal topladık ve tüm Avrupa'ya rezil olduk (atletizm şampiyonası)?

Bu yıl İsviçre'nin Zürih kentinde düzenlenen 22. Avrupa atletizm şampiyonasına 33 sporcu ile katıldık bu katılım bile bizden nüfusu kat be kat düşük ülkelerin sporcu sayılarıyla karşılaştırıldığında berbat bir sayı. Bu yıl ve geçen yıl madalya kazanan birçok sporcumuz dopingli çıktığı için çoğu, yarışlardan men edildiler. 6 gün süren şampiyonada sadece 1 bronz madalya alabildik üstelik bu madalyayı alan sporcumuzda sonradan türk vatandaşı yapılmış bir sporcu. Velhasıl aldığımız bu madalya ile şampiyonayı son sırada bitirdik. Sormak istediğim şu ki biz 75 milyonluk bir ülkeden neden 50 tane bile sporcu çıkaramıyoruz. yani sorun bizde mi? Tanrı bize yetenek vermemiş mi? Futbola gösterilen ilginin 10 da 1i de diğer spor dallarına gösterilse fena mı olur?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu hepimizin aynı düşünmesinden ve hepimizin aynı düşündürülmek istenmesinden çıkan bir sonuçta. etrafta işsiz mühendisler dolanıyor mesela. neden? çünkü koyunuz. çünkü ailelerimiz bizim nelere ilgimiz var ya da yok diye bakmadı. onun yerine avukat olcak benim oğlum doktor olcak benim kızım diye sevdiler bizi ve onlara doğru itelediler. sporcu olcam derlerse nedense işsiz muamelesi görürsün ve kız bile vermeyebilirler :D o derece yani.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Atletizm cok tercih edilmiyor. Ama bakanlik kurdugu tesislerle gitgide yayginlastiriyo. Daha iyiye gideriz. Dopinge nasil cesaret ediyolar. Kanlari kontrol ediliyor diye biliyorum.

0|0
    0|0
    • dopinge cesaret ediyorlar çünkü üstlerinde çok büyük bir baskı var. eğer o madalyayı kazanamazlarsa maaşları bile tam yatmıyor. ayrıca beden eğitimi öğretmeni olarak da atanamıyorlar.

• Ama sonucta aciga cikiyo ve men ediliyosun. Calisip hakkinla kazanacaksin

Erkekler Ne Diyor 3

• Maalesef alistik bunlara

0|1
    0|0
  • sporcuya destek verilmeyen ülkeden ne bekliyon?

0|1
    0|0
    • aynen öyle. olimpiyatlarda altın madalya kazanan bir sporcumuz olmuştu. internette haber yapmışlar yorumlara bir baktım birkaç tebriğin dışında çoğu bu kız neden bacaklarını açmış herkes bacaklarını görüyor olmaz böyle keşke uzun bir şey giyseymiş gibi yüzlerce yorum gördüm ve o anda ümidi kestim zaten.

• en son milli patenciler mi bir yarışmaya katilacakken röportaj yaptilar nasıl hazirlandiniz diye sordular sporcular kendi paramizla hazirlanmaya çalıştık sponsor bile bulamadık dedi o an anladım Türkiye den bir yol olmaz

• Düzenli ve destek olan bir şekilde sporcu yetiştiren pek kuruluş yok ülkemizde ve değer verilmiyo sporcularımıza

0|0
    0|0
Yükleniyor...