Bu hareket bacaklarimin ic kismini inceltirmi?

1.67m boyunda 58 kiloyum. Kilom iyi yani ama bacaklarimin ic kismi baya etli. Bir hareket yapiyorum size kisaca tarif edeyim: sirt üstü yatiyorum yere, bacaklarimi kapatip kaltiriyorum yukari ayak uclarim tavana bakcak sekilde. Ve bacaklarimi dişa dogru aciyorum V şeklinde, ve sonra tekrar kapiyorum. Aciyorum kapiyorum sürekli makas gibi. Bu hareket nekadar etkilidir?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• BENCE ETLİ OLMASI DAHA İYİ TABİ AŞIRI ETLİ DEĞİLSE

0|0
    0|0
    • birbirine sürtmüyo bacaklarim ama iki bacak arasinda azcik mesafe olunca cok güzel duruyor bence:)

• nişanlimda balik etli seviyor:) ama ben böyle memnun degilim insan önce kendini sevebilmeli

• sende ki güzellikleri ileride eşin olacak nişanlın göreceğine göre seveceğine göre gerisi önemli değil bence

Erkekler Ne Diyor 3

• merhaba yaptigin hareket alt karin kismini cistirip bacakla hic bir ilgisi yoktur umarim yardimci olmusumdur

0|0
    0|0
  • Bence de salon ve hoca önerisi en iyisi.

0|0
    0|0
  • Salona git aletle calis... Ayrica kilon fazla. 52 olman lazim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• etkili bir hareket duzenli yaparsan sonuc alirsin ama actiktan sonra kapatirken tam dik olacak kadar kapatma yani kapattiginda da bacaklarin carpi seklinde olsun sag bacagin sol tarafta sol bacagin sag tarafta yani

0|0
    0|0
    • anladim denereim teşekkür ederim

• İşe yaramaz kasların güçlenir

0|0
    0|0
Yükleniyor...