Sorum spor ve nefesle ilgili; Nefes açma yolları nelerdir?

evet arkadaşlar nefes açmam lazım halı sahaya gidiyim 5 dakika geçiyor soluk soluğa kalıyorum ve vücutta ki hava bile yetersiz kalıyor nefesim yetmiyor ne yapmalıyım ki bu nefesim açılmalı ne yapmalıyım ki nefes nefese kalmıyım ne yapmalıyım ki koştukça koşayım evde var mı nefes açma yolları bilenlerin yardımlarını bekliyorum

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Hayatın boyunca sürekli burundan alıp ağızdan verirsen bu sorunun kalmaz sadece sporda yaparsan tabii güçlük çekersin nefes alıp verme dersleri bile var artık katılmanı öneririm.

0|0
    0|0
    • peki ya bu dersler neler yani ben burnumdan alıyorum ama sanırım az geliyor sanırım et var burnumda :/

• Gece şiddetli horluyorsan sık sık havuza/denize giriyorsan burnunda et olabilir ve buda nefesini zorlaştırır.

• denize girmiyorum fakat gece hırıltılarım oluyor açıkçası o zaman burnu koparma vakti geldi :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Ağzından nefes almamalısın bende de o sorun oluyor. Burnundan al bide ara sıra dinlen kendini çok zorlama.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 3 aydır sporu yapmıyodum. Gçen halısaha yaptık. eski formumdan eser kalmamış. çok zorlandım. ama hemen fitness salonuma devam edicem kondisyonum bitmiş

0|0
    0|0
  • evde nefes açma egzersizleri elbette var.
    alkış şınav , şınav çektikten sonra zıplayıp elleri havada çırpmak gibi.
    nefes nefese kalabileceğin bütün egzersizler..
    uzmantvde videosunu bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kondisyona ihtiyacin var buda bol bol kosma ve egzersiz gerektiriyo tum vucudu calistirirsan zaten nefesin ona ayak uyduruyo

0|0
    0|0
    • bol bol koşmak çözüm mü peki

• Bu akşam onu deniyeyim 😄😄

• Dene bak ufaktan baslarsin amotorluk prof a kadar yolun var

• aynı problem bendede var cvlarinizi bekliyoruz :D

0|0
    0|0
  • Ben burun işlemiyo 1 gram nefes almıyo o yuzden hep ağız ama insanı yoruyor soluk soluğa kalıyorum sana önerim sırtına senin kilo da birisini al halı sahanın etrafında 1 tur dön tamamdır futbolcular bu taktiği yapar ozaman çigerlerin açılır kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...