Sizce beğenir mi :( yardım edin

çok yakın olduğum arkadaşımın bi arkadaşıyla konuşuyorum. birbirimizle çok iyi anlaşıyoruz her konuda farklı şehirlerdeyiz ama memleketimiz aynı bikaç gün sonra oraya gidicem. nasıl anlatsam çok çapkın biri bi de gözleri kahve-yeşil-sarı oluyo ölüyorum resmen :D kendimi övmek değil amacım ama şu ana kadar yok burnummuş yok kilommuş yok bunu beğenir mi diye hiç düşünmedim kimseye karşı. boyum 1.63 kilom 49 vücudum orantılı ve beğeniyorum.. bi gün dedi ki ben hafif toplu kızlardan hoşlanıyorum o günden beri kilo almaya çalışıyorum :( bu halimi beğenir mi ne yapmam lazım.. özgüvenimi kaybediyorum :( bi de burnum büyük gibi onu napıcaz :/

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Uzun burun erkeklerde bazen çok iyi durabiliyo ama kızlar için aynı şeyi diyemiycem en iyisi kafana poşet geçir :D

0|0
    0|0
  • olduğun gibi beğenmiyorsa çektirisin gitsin adam mı yok

0|0
    0|0
    • ya zaten çirkin bişey değilim hatta diş teli taktırmıştım beni sevdiğini söyleyenler oldu :D ama bu nasıl söylesem ilk defa beğenilmeme kaygısı yaşıyorum ve çok kötü :(

• aslında ben gereksiz ilişkilerin insanı duygusal açıdan yıprattığını düşünüyorum. ciddi bir ilişki beklemiyorsan kendini boşa yormanın üzmenin yıpratmanın da bi alemi yok

• ben ciddi düşünüyorum doydum yoksa dedi. ayrıca arkadaşıma güvendim ondan zarar gelmez umarım diye

• Boyun kısa bence 50 kilo iyi ya popon flan yokmu hiç yada bacakların?

0|0
    0|0
    • vücudum şekilli belim ince, göğsüm büyük sayılır, kalçam ondan biraz dar ama şekilli sonuçta.. bacak boyumda boyuma orantılı bi şekilde yani uzun :D ama hafif toplu kızlardan hoşlanıyorum dedi o günden beri almaya çalışıyorum :(

• Hmm anladım.Seni beğenmesini istiyosun da yani bu işin sonu biraz şey olur çocuk beğencek seni duramıcak yanında patlıcak çocuk bir gün bunuda göze alıyorsun heralde :D doğru söylüyosun yani kafa dengi olması ayrı birşey bence karşındakinin seni beğenmesi başka birşey.Sonuçta karşındaki kişi hep seni beğenmeli ve bağlanmalı :)

• herkesi beğenebilirsin ama bazıları boş oluyor :P kafa dengi birini bulmakta zor bence her ikisi de olmalı bence.. birinin yüzüne bakarsın konuştuğu şeyler boştur, biriyyle sohbet edersin güzelliği sana itap etmez filan işte :D :D

• Zayıfsın, boyun kısa, burnun büyük. Ne kaldı geriye? Hadi git yat.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sırf guzellık ıcın cıkan.bi cıkarcı daha

0|1
    0|0
  • begenir ya takma.

0|0
    0|0
  • ciddi düşünen erkekler güzelliğe değil karaktere bakar

0|1
    0|0
    • buna inanmak istiyorum

• :D :D erkeğe yakışıyor ya bazı erkekler var hokka burunlu yanlış anlaşılmazsın kız gibi duruyo :D

• aynen aynen :D

Yükleniyor...