Bisiklet sürmeyi sever misiniz? :)?

Bisiklet sürmeyi biliyor musunuz? Seviyor musunuz peki? Ben cok seviyorum. Hele de düz bir yolda sürerken yüzüme hafiften carpan rüzgar, gayretle cevirdigim pedal rahatlatiyor beni huzur veriyor :))

0|0
1756

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 55

• adalarda bisiklet sürmek...

0|0
    0|0
  • sırf biraz daha hızlanabilmek için sümer üst geçitine gittiğimi bilirim sevmez olur muyum kısaca :D şu an var bir bisikletimde tekeri kesmiş mahallenin çocukları insafsız veletler

0|0
    0|0
    • namissiz vicdonsizlar :D :D bayir assagi sürmek cok iyi yaa :)

• onun adrenalini eglencesi farkli beaa yasamayan bilemez ;) :D

• aynen öyle :)

• severim, eskiden sürerdim de hastalığımın etkisiyle hemeroid baş gösterdi. bayağı da gösterdi yani :D onun yüzünden süremiyorum. bir müddet de süremeyeceğim :(

0|0
    0|0
  • edebi yönü ağır
    entel bir kadınsın

0|0
    0|0
  • ben çok severim çarşıya heryere onla giderim şehirde uygun tabi çalındı :(

1|0
    0|0
  • Eskiden bisiklent üzerinden inmezdim özellikle çocukluk zamanlarımda :) İstanbul'da bir ilçeden diğerine bisikletle gider gelirdim sürekli hala da çok severim ama yaşam savaşı çok zaman bırakmıyor ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • ben de keyifli sürücüyüm. bloombergteki yemek yapan 2 ihtiyar gibi dakika başı durururm neredeyse. antonio çok tatlı adam.

0|0
    0|0
  • Yok hayır sevmiyorum artık

0|0
    0|0
  • Çok severim ben de. 3 sene sürmüştüm ulaşım için, çok keyifliydi.

0|0
    0|0
  • bılıyoruz aradan surerız kanks

0|0
    0|0
  • Severim her persembe bisikletle gez8ntiye cikariz

0|0
    0|0
  • Hemide nasıl. Anlatilmaz yaşanır.

0|0
    0|0
  • Severim canim istedigi zaman dag bayir canim isterse yol bisikleti bana fark etmez cok severim ama oyle sacma sapan binmem ileri duzeyimdir

0|0
    0|0
  • Arabadan da motordan da fazla severim

0|0
    0|0
  • Bisiklet sürmeyi o kadar çok seviyorum ki bu artık motora yansıdı. Babamdan motor istiyorum almıyor :(

0|0
    0|0
    • Biraz daha israr et gözüne gir alir ;) :)

• 5-6 sene oldu sürmeyeli bisiklet.. Ah eski günler çocukken hep bisikletle yarışlar yapardım harbiden bisiklet sürmeyi özledim ben ya :D

0|0
    0|0
  • evet hemde çok yarış bisikletim var motoru geçtiğim zamanlar bile oluyor günde 2 ile 4 saat sürerim merkezde trafikten hiç çıkmam çok zevkli ve heyacanlı oluyor

0|0
    0|0
  • Ben severim :))

0|0
    0|0
  • Bayılırım hatta bu sene arklarımla yaz gelse de bulusup hep beraber surecektik ama yalan oldu cunku arkadaslarla aramiz cok uzak kayseriliysen bilirsin biri anayurtta biri belsinde biri köşk mahallesinde bense erciyesevlerdeyim

0|0
    0|0
  • Yokuş yukarı olunca sevmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 17

Yükleniyor...