Motorlardan anlayan var mi?

4 tekerli atv motor almayı düşünüyoruz kumlu engebeli arazide kullanima uygun 10 bine kadar kaliteli ne onerirsiniz?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• atv zaten 4 tekerlekli olmayanı yok atv yerine cross al derim daha eylencelı bınmesını bılıyorsan ama illada atv diyosan bombardia al derim pıraz tuzlu ama tas gıbı makına

0|0
    0|0
    • biliyorum açıklamak icin yazdim.. marka ve modeller hakkknda hic bilgim yok cross nasil oluyor? 8 bin civari 2. elde olur ne önerirsin kac cc yeterli

• terbiyesizlesme atv soruyorum cross motor markasi söylüyorsun.. hadi onada eyvallah fiyat aralığındaki markaları soruyorum ulke bazinda genelliyorsun.150 cc şu marka 2010 model tarzında öneri yaptın da ben mi görmedim sığ zihniyete bak.. millet araba sorunca clio fiyatina bmw mi oneriyorsun sen

• tebiyesizlesen sensın ahlaksız herif atv markası yazıyorum orda daha onu bile bilmeden atv falan alma muhattap olma diyorum haal cevap verıyosun neyın kafasındasın sen clıo fıyatına bmw falan oneren yok sana bombardia en iyi marka diye yazdım cok biliyosan git arastır hala utanmadan sacma sapan seyler yazıyosun insan bile diyemiyecegim bişeye cattık bundan sonra istedigin kadar cevap ver sen benım dengim degilsin cevap bile vermem sana

Yükleniyor...