Hayatımın hatasını yaptım galiba :(

arkadaşlar kız arkadaşımdan ayrılalı 2 ay oldu ve bugün arkadaşa aramasını söyledim benim arkadaşımı tanıyo adı cenk acaba seviyo mu beni hala sevmiyo mu diye sorcaktı ama telefonda ben cenk nasılsın diyince arkadaş ii günler diyip yüzüne kapattı onun için bitmişim dimi artıkk :((( umut beslemiyimm.. aramıcaktm aslında ama duramadımm :(( onu hala sevdiğimi gösterdim ona yanıyorummm :(( offf offff

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• sen hala o kızın pesındemısın.umut yok.sımartma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• arkadaşına niye aratıyorsun sen arayacaksın.

0|0
    0|0
    • ben aradım daha önce ama bi daha karşma çıkma dedi yüzüm yok aramaya arkadaşım vasıtasıyla ulaşmak istedim kötü mü yaptım? :((

• kızlar böyle yalanlar söyler. yukarda yazmamışsın ama eğer doğruysa sana unutmak kalıyor

• öyle unutcam zaten zamnla herşey geçerrr..

• kiyamammm :(, belki naz yapiyodr, bende kac defa benimkinin yuzune kapattim beni aradiginda ve kalbim kut kut attigi halde

0|0
    0|0
  • İyi yapmıs

0|0
    0|0
    • Ayrıldıysam ıcımdekı sevgı vs bıtmısdırkı ayrılmısımdır rahatsız edılmek ıstemem gene dgruyu yapıyor

• haklısınnn..

Erkekler Ne Diyor 5

• gercekten seven adam olmak cok zor erkegın sevmesı terk edılmesı cektıgı acı sonradan cıkar ve etkısı uzun surer kız 1 ay aglar sonra laylay lom o yuzden Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Bu ülkede küçük iskender alp'ı sevip aşık olabiliyorsa arkadaşım King e kadar yolun var sevmesede küstür et sen eğer aşk duygusunu yaşıyorsan .

Can baba gibi Bir kağıt kalem Birde şarabım yeter bana ;)

0|0
    0|0
  • bittiyse bitmiştir ne yaparsan yap geri dönmez bence baskasını bul cunku ben yasadım biliyorum ve sonunda anladımki gidenin peşinden koşarsan yıpranıyorsun

0|0
    0|0
  • kıyamam sana :) boş ver ya takılma. unutulur gider

0|0
    0|0
  • ayrılmakla ne kadar haklı olduğunu kıza 2 ay sonra geri bildirim yaparak göstermişsin.tebrik ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...