Ofsayt'ı kendi yorumuyla anlatacak delikanlı kız var mı :)?

Ofsayt'ı kendi yorumuyla anlatacak delikanlı kız var mı :)

Güncellemeler:
herkes cevabın sonunda gibimiydi böylemiydi şöylemiydi diye ek yapıyo :D yok mu kendine güvenen

0|0
22|9

En İyi Kız Görüşü

• Hücuma geçen takımın en az bir oyuncusunun toplaoynandığı anda rakip takımın kale çizgisine, o takımın en yakın oyuncusundan daha yakın bulunması durumu.
    Cezasi ise en direkt serbest vurustur..

0|2
    1|0
    • bravoo

• Yoo ne kz kizasi :-)
      Kiz erkek frk etmiyor hngisi denk gelirse yonetirim :-)

• helal walla ne diyim :)

Kızlar Ne Diyor 21

• kizlara en guzel boyle anlatilir datse:

Ucuzluktaki super cantayi almak icin Mango'ya girdiniz. Sadece bir tane kalmis, o da kasanin (kale) hemen yaninda. Ama bu cantanin tek taliplisi siz degilsiniz! çantayi gözune kestiren diger bir musteri (rakip oyuncu) de sizin hemen yaninizda bitiveriyor. Ikiniz de durumun farkindasiniz ve hizla kasaya (kaleye) yoneliyorsunuz. Tam o esnada; biraz önce bluz aldiginiz Zara'da ödemeyi yaptiktan hemen sonra calan cebinizi cevaplamak icin cuzdaninizi cantaniza koymadan arkadasiniza verdiginizi ve onda unuttugunuzu fark ediyorsunuz.

Bir yandan kasaya dogru kosarken diger yandan da elinizi havaya kaldirarak arkanizda kalan arkadasinizdan cuzdani (topu) istiyorsunuz. öyle bir durumdasiniz ki, rakibinizin gerisinde kalirsaniz kasaya daha uzak kalacaginiz icin avantajinizi kaybedeceksiniz ama eger arkaya gecmezsiniz arkadasinizdan uzak kaliyorsunuz ve arkadasiniz da o kalabalikta size cuzdaninizi firlatamiyor, hersey bir an meselesi. Bu durumda yapmaniz gereken rakibinizin arkasina gecip cuzdani (topu) almaniz ve cuzdani ele gecirdikten sonra rakibinizi gecmeye calismaniz.

Iste ofsayt bu. Top sana atildigi anda kaleye rakibinden daha yakin olamazsin.

0|0
    3|0
    • utanmadan sıkılmadan googleden kopi yaptın geldin dimi :D

• beğendim ama daha önce okumuştum :)

• iyi iste tekrar yaptin sayemde

• benim kalemin yanından attığım top karşı takımın kalesine doğru giderken benim takımımdan olan ve karşı kaleye yakın olan kişi.. topa yönelirse ve diğer takımdakilerden yakınsa ofsayt olur:) :))

0|1
    0|0
  • Kız isimi olarak söylediklerim A takımı
    Erkek isimleri B takımı

Kalede Ayşe var top Ayşelerin kaleye doğru gidiyor. Bu sırada kızların kalesine en yakın olan erkek Ali kızların kalesine en yakın kişi olan Merveyle aynı hizada ya da Merve'nin olduğundan Ayşe'ye daha yakınsa ofsayt oluyor.

0|0
    0|0
    • çıkar şu kızları oyundan bir yerlerine top gelir melir mazzallah :))

• Sonuç olarak anladın mı?

• sayende bildiklerimide unuttumm :D

• Kaleci hariç rakip takımın bütün oyuncularının arkasında duran bir oyuncuya arkadaşı topu atarsa o arkadaki ofsayt olur

0|0
    0|0
  • Hücumdaki takımın elemanlarından birinin karşı takımın kale çizgisine karşı takımın elemanından daha yakın olması durumu gibi bişey hatırladığım kadarıyla kardeş olmuş mu? :)

0|0
    0|0
  • karşı takımın oyuncusu benim defans oyuncumla kalecimin arasındaysa ve gol pası aradaki adama giderse kaleciyle golü atacak olan adamın arasına benim defans oyuncum girmeyeceği için ofsayt olur

0|1
    0|0
    • copi yapıştır :D

• Aksam mevzu var ıkınızde gelın

• Ankara çık aradan :D

• top ayaktan çıktığı zaman forvet elemanı müdafa elemanından kaleye daha yakınsa ofsayt olmuş olur.

0|1
    0|0
  • Şimdi Murat boz konserine gittik diyelim benden öndeki kızların Murat boza daha yakın olmasımı :)

0|1
    0|0
    • mantıklııı :D

• gidilen o yolda kaderide yenmezmi gerçeği aşksa bir bakışa değmezmiii :))

• Vazgeçmem yine sevmekten yüreğim ateşe döner sönmetenn dinliyorumda :D

• Bütün kizlar arkada sen bir adim öndesin ne kadar heycanli de mi? Degil iste ofsayt bacim o :D

1|1
    0|1
  • top ayaktan çıktığı anda savunmanın arkasında rakip oyuncuğunun aktif halde bulunmasıdır :) alıntıdır :) ama zaten o kız değil ki ya

0|0
    0|0
    • olmadı :D

• benim değil ya asagıda bir erkek arkadas var onun bu :) alıntısdır diye bosa yazmadık :) futbolla ilgilenmiyorum ilgi alanıma girmiyo:) sanki tek spor dalı o gibi :)

• Top kaleye gelicekken diğer takımın şerefsizlik yaparak öne geçmesi diye biliyorum. Aslında ne olduğunu biliyorum ama anlatamıyorum, gösterebilirim anca bir resimle falan...

0|0
    0|0
  • kimsenin anlatamadığı futbolla ilgili bir şey. :p

0|0
    0|0
    • kimsenin anlıyamadığı daha doğrusu :D

• Bu kadar basit bir olayi anlattirma simdi ya.

0|1
    0|0
  • Sevgilinle arana karakedi girmesi gibi bisi adfas :D

0|0
    0|0
  • matematiği bile anlamaya çalışabilirim ama ofsaytı anlayamam asla

0|0
    0|0
  • hücum sırasında göte gelmek.

0|0
    0|0
  • aynı takımdaki kişilerin rakip takımdakine topu yakalatmadan golu tamamlası gibimsi bişi

0|0
    0|0
  • Maç izlerken ofsaytı anlarım ama anlatamam

0|0
    0|0
  • Ahmet batmandan ofsayt yorumu bende böyle öğrendim
    http://hizliresim.com/lBppNg

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum onlar gibi internetten kopyala yappıştır yapamam

0|0
    0|0
  • Karşı takımın kale çizgisine toptan vee sondan ikinci rakip oyuncudan daha yakın olursa ofsayt olmuyor mu

1|0
    0|0
    • sen oluyor diyosan oluyordur :D

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...