Fitness başlamak istiyorum zayıfmıyım?

Biraz kaslanmak istiyorum sizce protein tozu kullarak sekle girermiyim..

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• kesınlıkle proteın tozu kullanma. soyle dusun bır mılyon yıl oncesınde ınsan kas yapısının gelısmesı ıcın proteın tozu gereklımıydı hayır. demekkı dogal beslenmelısın. kolların zayıf gozukuyor. bol bol tavuk etı, pılav. bol bol ama. en onemlısı de ilk üç hafta sporu bırakma. bır muddet sonra sen degıl ayakların goturur senı oraya. sormak ıstedıgın bısey olursa da yardımcı olurum

0|1
    0|0
    • Tavu eti ve yumurtayla pek aram yok onun için almak istiyorum aslında

• bır salona gıt ve herhangı bır hocaya onların yerıne gecebılecek begendıgın bır besın sor. muhakkak vardır. ben canlı canlı tecrubelerımı aktarıyorum sadece. ne kadar dogal olursa o kadar saglam oluyo alt yapı. ama bence bırak proteın tozunu gosterıs ıcın kas yapanlar kullansın.

• eyw.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kilonu boyunu desen yorum yapardık kardo

0|0
    0|0
    • foto koyamıyorum buraya profil resmimden bakabilirsin 1.90 boy 76 kiloyum

• 1.80 boy 61 kilo benimki kac

• La diyetisyen degilim *
      Dur yapıyom yinede bro
      Hesaplama Sonuçları
      Vücut Yüzey Alanınız: 1.78 metrekare
      Yağsız Vücut Ağırlığınız: 52 kg
      İdeal Kilonuz: 75 kg
      Vücut Kitle İndeksiniz (BMI): 18.8 kg / metrekare
      Sonuç: Kilonuz tamamen normal
      Boyunuza göre uygun ağırlıkta olduğunuzu gösterir. Yeterli ve dengeli beslenerek ve düzenli fiziksel aktivite yaparak bu ağırlığınızı korumaya özen gösteriniz.

• Protein tozu kullanma derim ne olursa olsub... yavas yavas sekillen hem daha kalici olur

0|0
    0|0
  • Tozu kullanma saglıklı beslen spor yap çalış olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardes fitness deme lütfen kız gibi body de :)) bu 1 ilk 2 ay için protein tozununa gerek yok şekle girersin

0|0
    0|0
  • fitness olmaz
    body yap..
    protein tozunu 3 aydan
    sonra kullanmaya başla derim.

0|0
    0|0
    • maddi açıdan çok yük biner protein tozunu kullanmazssan günde 20 30 tllik bir besin alman laızm vücuduna ..

Yükleniyor...