Bisiklete binmek bacaklarda kas yapar mı?

Benim bacaklarım kalın inceltmek istiyorum lütfen yardım edin

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• bacaklarını inceltmek istiyosan koşu yapmak zorundasın, koşu bandın varsa evde yada spor salonunda, yoksa sabah kalk düzenli olarak koşularını yap. bisiklete binmek kas yapar, arada yaparsan yararı olabilir bacaklarına, ama düzenli yaparsan bi süre sonra kasa dönüşür...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kesinlikle diz üst kısmı

0|0
    0|0
  • evet bacak kası popo kası bolca .. yalnız bir yerlerde okumuştum bilim adamları bu konuda da salladılar mı bilmiyorum ama bisiklet erkeklerde seksüel sorunlara sebep oluyormuş ... konuyu araştırın bir değişiklik var ise aydınlatın milleti ... yalan yalnış bilgiler beynimizde kalmasın

0|0
    0|0
  • Bende de bu problem vardı bir spor salonuna gittim ağır çalışmalar öncesi 20 dk koşu ve bacak hareketlerini yaptım 1 ayda yağlar kas oldu ve hem incelip hem kaslandı

0|0
    0|0
  • Güzel bir diyet ile birlikte bisiklet egzersizleride yaparsan hem sıkılaştırır hemde inceltirsin tabii.Ama dolgun bacak her zaman güzeldir.Etek giydiğinde yakışır.

0|0
    0|0
  • Bisiklete bindiğinde bacakların çalışıyorsa yapar. Nereni çalıştırırsan nereni zorlarsan orda kas olur ;)

0|0
    0|0
  • yapar tabii ;))

0|0
    0|0
  • bisiklet sağlık bakımından faydalı vücud kaslarını çalıştırmadana yardımcı olur

0|0
    0|0
  • tabikide bacakları inceltir ve kas cıkartır :)

0|0
    0|0
  • elbette yapar tabi ki

0|0
    0|0
  • valla inceleceğini sanmıyorum senelerdir koşuyorum spor amaçlı bacaklar daha da kalınlaştı kastan..:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...