Baklava/Adonis söylentisi doğru mu kızlar?

Merabalar arkadaşlar. Kızların baklavalardan ve adonisten hoşlandığı gibi bir söylenti var biliyorsunuz. Bende yıllardır baklavada var adoniste ama bir kızda dönüp bakmıyor suratıma :D Tipsizde sayılmam açıkcası çokta yakışıklı değilim ama sakalsız olduğum için küçük gösterdiğimi söyleyenler var. 18 olmama rağmen 16 gösteriyosun o yüzden bakmazlar tabiki falan diyenler vs. var. 64 kiloyum 1.85 boyum var baklavam adonisim var ama o söylentiye bir türlü yakalanamadım nedense :D Kızlar bu söylenti doğru mudur? (linkteki boşlukları silerseniz iyi olur :D)
hizliresim. com/ mqp180

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• * senin adonislerin kasli olmaktan değil la zayifliktan cikmis bu 1 bide kizlar tshortin altindan nasil absları gorsun

0|1
    0|0
    • Havuz başında falanda kesen yok ki kanki :D ve ben aktif sporcuyum basketbol boks muay thai mma kick boks hepsini yaptım şu an sadece boks ve basketbol yapıyorum önceden baklava ve adonisten kırıntı yoktu :D

• valla kardesim hellal adini bile bilmedigim her turlu sporu yapmissin ama sana tavsiyem biraz kas kutleni arttir boyuna gore kilon az gercektten

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok yakışıklısın ama fotoda adonis var gibi durmuyoo :)) azcık kilo al o zaman kaslar çıkcak ortaya ;))

0|1
    0|0
    • Telefonum tamirde olmasa telefonumdaki havuz başındaki fotoğrafları atardımda orda adonis ve baklava gayet açıkta :)

• İltifatın ve önerin için teşekkürler bu arada :)

• Bulursun bulursun..

0|1
    0|0
  • ben göbiş seviom kanki:)

0|0
    0|0
    • Göbiş bende çıkmaz asla çıkmaz :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...