2.5 ayda 17 kilo verin baylar bayanlar toplaşın?

merhaba arkadaşlar bende bugün yapmaya başladım diyeti internette buldum yorumları çok iyi her gün aynı kahvaltıyı yapıyorsunuz ve diyet :) benle beraber başlayacaksanız yorum atın beraber yapalım diyet arkadaşı oluruz :)
GÜNDE 1000 KALORİ REJİMİ
Kahvaltı:
1 Dilim kepek ekmeği, kibrit kutusu kadar beyaz peynir, 4 zeytin, domates, salatalık, şekersiz çay, kahve. (peynirle mutlaka zeytin yenmeli hayvansal yağ ile bitkisel yağı beraber kullanmalıyız. Ayrıca peyniri de diet olarak alırsak daha iyi olur.)

Pazartesi:
Öğle : Mercimek çorbası, 1 dilim kepek ekmeği.
Akşam: Etli, havuçlu, patatesli taze fasulye, 1 dilim kepek ekmeği.

Salı:
Öğle: Haşlanmış patates (tuz ve baharat serbest limonda sıkabilirsiniz)
Akşam: Kıymalı yumurta (yağsız) ve bolca salata

Çarşamba:
Öğle: Domates çorbası, 1 dilim kepek ekmeği.
Akşam: Kıymalı yumurta ve bolca salata

Perşembe:
Öğle: Salamlı, kaşarlı tost ve ayran (kepekli ekmekten yapılacak. Ben beyaz peynir ve domatesli tost yapıyordum burdakilerden bile daha az kalorili oluyordu)
Akşam: Biber, kabak dolma ve salata (unutmayın herşey yağsız olacak)

Cuma:
Öğle: Ekşili köfte, 1 dilim kepek ekmeği
Akşam: Tavuk ızgara ve salata (yağsız)

Cumartesi:
Öğle: Sebze çorbası, 1 dilim kepek ekmeği (Tarhana veya hangi çorbadan canınız isterse ama yağsız)
Akşam: Izgara köfte ve salata

Pazar:
Öğle: Melemen, 1 dilim kepek ekmeği
Akşam: Domates soslu, yoğurtlu makarna (yağ yok)

Not: Hergün saat 16 da 250gr meyve yenecek şekeri meyveden alacağız..

arkadaşlar bunu yapanlar pek egzersiz yapmamış ama ben hepberaberzayifliyoruz. blogspot. com. tr/2013/09/yeni-baslayanlar-icin-egzersiz. html bu hareketleri yapmanızı ısrarla öneririm güzel şeyler var. ee yorumlarınızı alayım bakayım başlayacaklar var mı beyler bayanlar

Güncellemeler:
acıkınca from çayı içiyorum kayısılı kalorisi 0 zaten :D linkteki haraketleri yapmayı umutmayın kopyala yapıştır yapın googleden çıkar o :)

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• Heves kırmak gibi olmasın ama çok sakıncalı bir program, bu yüzden kimseye önermeyeceğim.

Günde 3 öğün yapıp her öğün 1-2 lokma yiyerek anca metabolizma hızını düşürürsün. Bünye kıtlığa alışır ve bir yerden sonra kilo vermen zorlaşır. Diyet yemeklerinde salam, kıyma, kaşar vb. olması sakıncalıdır. Bu tür yiyecekler yüksek oranda yağ kalitesiz barındırır. Ayrıca tek seferde alınan 250 gr meyveden yaklaşık 25-30 gram şeker alırsın. Bünye bu kadar şekeri bir anda kullanamayacağı için geri kalanı yağ olarak depolayabilir benden söylemesi. Bu öğünün en azından 2'ye bölünmesi gerekir.

Saygılar...

x-sport

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok sağlıksız bir diyet. Yemeden içmeden kesilmiş. Evet hızlı zayıflanır fakat hem kalori yakıp hemde günlük vitamin ve diğer besin ihtiyaçlarımızı da karşılamamız gerekmektedir.

0|0
    0|0
  • bende yapacam ama 17 kilo değil on kilo vermek için :D iki ay sonra gel diyet arkadaşı olak. ama fitness da olacak :D

0|0
    0|0
  • Önce 2.5 ayda 17 kilo ver, ondan sonra tavsiye et bacım.

0|0
    0|0
  • manyak mısın l*n kibrit kutusu kadar peynir ne :D bu bünyeye kafanıza göre diyetler yayınlamayın her bünyenin ihtiyacı farklıdır. herkese farklı diyet yazılır.

0|0
    0|0
    • her diyettte peynir bu kadardır. ayrıca bu normal bir diyet lakin süt oranı düşük aralarda yoğurt yemek faydalı olur sen yapmayabilirsin

• ben buna başladım ve ilk gün hiç acıkmadım ve öyle minik bişey de değilim yetiyor yani isizi bilmem ama bana yetti zaten acırkırsan salata yap ye :D

• iyide ben salatayı normalde bile yeme :)

• Valla benim kilo verdiğim gayet iyi oldu 1 ayda 8 kilo vermeyi başardım ben :D vücudum orantısızdı kıçım yağlarla doluydu 8 kiloyu verdim hem kas tuttu hemde kıçımın yağları eridi :D isteyene yöntemi verebilirim :D

0|0
    0|0
    • bir yazsana yöntemi :D

• Öncelikle diyeceğim diyeti at kenara gitsin. Hergün koşuya çık günde 1 saat koşu yetecektir. Proteinli yiyecekler tüket yağdan uzak dur yeter. Protein zaten fazla aldığında kullanılmayanı yağa dönüşür. Ekmek yeme falan demiyorum ben öğün başına 1 ekmeği rahat yiyordum ve halada yiyorum :D dışarda yemek yeme evyemeğiyle beslen. Günde en az 50 şınav (kız olduğun için kız şınavı dediklerini yapsanda olur) 100 mekik. "Kas yapmak değil amacım kilo vermek" gibi düşünme vücudunu sıkılaştırır. Ve squat denen bir hareket var. Günde belli setlere bölerek 150 civarında yapsan yeterli olur. Diyeceğim kısaca şuydu; ne istersen ye ama spor yap ha ne istersen ye dediğime bakıp oturup 6 lahmacun birden yeme :D günde 3 değil 4 öğün yemek ye azar azar ye spor yap

• Kurtulus savasi menusu gibi yapmissin be bacim ye gitsin olumlu dunya

0|0
    0|0
  • isvec diyetimi bu

0|0
    0|0
  • Hmm ilginç bir diyet programı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• 17 kilo verirsem 28 kilo olurum bu da herhalde ölmem demek...
    Bence her internetten gördüğünüzü uygulamayın...

0|0
    0|0
  • önce kaç kilo olduğun önemli.100 kilo bii mesela 20 kilo verirse bu diyetle 70 kilo biri 5 kilo verir mesela. çok güvenme

0|0
    0|0
  • canan karatay in diyetini uygula cok etkili

0|0
    0|0
  • Bu diyetse ben her gün diyet yapiyorum o zaman zaten günde bu kadar şey yenir seni kandirmislar kanks boyle kilo veremezsin

0|0
    0|0
    • canım herkese göre farklı bunlar benim yediklerimden daha az ve uygun olduğu için kilo veririm

• ama diyet her insan için aynı olmuyo kişiye göre özel diyet hazırlanıyo

0|0
    0|0
    • benim de kişiye özel diyetim vardı ama kaybettim onu. zaten buna çok benziyordu o yüzden deniyorum yoksa bende yapmam öyle direk ve içeriği hoşuma gitti abuk sabuk şeyler yok

• Sabahları kahve mi? Ayıptır söylemesi bu güzel içeceğimiz bir güzel selülit yapıyor

0|0
    0|0
  • Kilo almak istiyorumm ama ben :(

0|1
    0|0
    • o zaman go go bebeyim :)

• Kiloyu sağlıklı şekilde almaya çalış cipsle çikolatayla aldığın kilo seni mahveder. Yemek porsiyonlarını büyüterek almaya çalış sağlıklı beslenerek.

• bu kadar hızlı kilo verip sarkmaya diyetim yok

0|0
    0|0
  • Bu yemekleri yapmaya ugrasırım yoks yapardım

0|0
    0|0
  • Bu menü işe yarayacak cinsten değil ki böyle bir şey var saa bende yapayım

0|0
    0|0
    • bak ben bugünkü yemekleri yedim hiçbir açlık yok şu an tokum hatta o kadar egzersiz yaptım nasıl onu da bilmiyorum

• Benim korkumda o zaten her şeyi bol verelim derken daha da almayalım mı kilo

• hayır bol dğil işte herşeyi yiyorsun ama az yiyorsun ben messela ara olarak bir kase yoğurt yedim akşama yeter yetmezse yeşil çay içerim az olduğu için pek doymuyor ama çok güzel bir diyet listesi dene bence

• ben varım zaten zayıfım iyice kustek olayım :D

0|0
    0|0
  • Allah akıl versin 2.5 ayda 17 kilo verirsen vücudun iflas eder be ne mallar var ya

0|0
    0|0
    • * haftada 2 kilo ediyor

• sağlıklı olanı hafta da 1 kilodur, vucudun öyle bir sarkar ki...

• hayır yanlış haftada 1-2 idealdir yanlış olan 5-10 kilo verdiren liseteler var obezler için o yanlış

Yükleniyor...