Kaslı Erkekmi? Kassız Erkekmi?

Ben vücudunda nerdeyse hiç kas olmayan biriyim fakat kas yapmak istiyorum çünki kızların çoğu kaslı erkek seviyormuş sizce doğrumu kaslımı kassızmı?

• Kaslı
    77% (10)70% (7)74% (17)Oy Ver
  • Kassız
    23% (3)30% (3)26% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Yakisikli erkek der gecerim ahhaha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kassız olsun be. Hiç meraklısı değilim artık moda oldu saçmaladılar abarttılar.
    Tek B şıkkını işaretleyende benim zaten :D

0|0
    0|0
    • Evet moda oldu bide benim tenim de az birşey esmerlik var ve esmerlere kas fazla güzel gitmeyeceğinden şüpheleniyorum?

• Yo ten rengiyle alakası yok. İlla kas yapcam diye kendilerini kasanlar anlamsız geliyor.
      Güç göstergesi olarak görüyorlar ama olmasa da olur yani

• bence karslı erkek :D :D

0|0
    0|0
  • Onemli olan kas miktari degil vücut şekline gore fit olman :-)

0|0
    0|0
  • Kasli olsa nolcak olmasa nolcak takma sen kafana :D

0|0
    0|0
  • İnsani degeri yüksek olsun yeter

0|0
    0|0
    • Çoğu kızlar ona bakıyorda çoğu kızlar güzellik derdine düşmüş işte :(

• Yok ya hanı yakısıklı derız ama kım bıze deger gosterırse ona asık oluruz

• kaslı erkek tabi. ama hem kaslı hem de kasıntı olursa o kötü işte. :)

0|0
    0|0
    • Kasıntı yapmaya gerek yok hepimiz insanızda tabi kavgalarda felan azcık havanı atacaksın :)

• bazılarına yakışmıyor. orantılı ve estetik durmuyor.

• Az bişey kaslı omuzlarında ve kollarında olsun yeterli bence

0|0
    0|0
    • İşte öylede vücut şekli bozulur düşünsene omuzda kas var göğüsler küçük kalmış bu sefer göğüsü şişireceksin karın kası yok teşekkürler :)

• Anlamadınız fazla olmasın göğüs ve karın kası itici oluyor

• Kaslı ama böyle bazıları var pardon da öküz gibi :) Abartısız , vücuda yakışan kas çoh hoş :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kaslı isteyenler kendileri o kadar güzel mi diye sorarlar adama

187 boyum var gidipte hamallık edemem
    ufak boylu insanlar yapsın

0|0
    0|0
  • Hiç kasım yok kardeş niye yokkk bende bilmiyom ama gidipte hiç uğraşamam kızlara gösteriş yapcam diye begenen gelir :)

0|0
    0|0
  • Ben kasa acayip biten cok kiz gordum hatta bazi fitnesscilari gosterip boyle olsan diten var ki bu ben fitness yapmadan onceydi 1.86 boya cok saglam vucud yaptim ulan bu donemden sonra sen istersin ama ben seni istermiyim onu sor :)

0|0
    0|0
    • Zaten benimde tek derdim kızlar :)

• Ben kizlar icin yapmadim kardesim herkesin vucudu kendine gore guzeldir kendinle barisik ol niye bir kiz icin hayatini bu kadar etkiliyosun degmez bu kadar kucuk gorme kucultme kendini ben sirf spor cok hosuma gittigi icin yaptim kizlar icin bile olsa yapman guzel ama kizlar icin degil kendin icin yap bu isi sen onlardan daha degerlisin ama merak da etme. yaptikdan aonra zaten etkilenecek onlar :)

• Teşekkür ederim çok güzel bir yanıt oldu :)

• 2 tane kezbana artislik olsun diye kendimi kas yapmakla uğraşamam :D olgun düşünen biri olsa her haliyle kabul eder :)

0|0
    0|0
    • Ya sevgilim var tatilde tanışmıştık ikimiz ayrı şehirlerdeyiz ama kaslı erkekleri pek sevmiyor bana kas yapma dedi o da ama o yetmiyor işte :)

• Kardeşim kız götürmek istiyorsan dile bakar o uğraşma boşuna 185 cm boyum var kasmaya. Gerek yok

• Nefes alsın yeter moduna geçti kızlarımızda helal olsun :)

0|1
    0|0
    • Aynen biride çıkıp demiyorki boyu kısa olanlar kas yapmasın edit:boyum uzun :D

• kaslı aga. ne varsa götürüyon evelallah :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...