Aşık olduğunuz biri için nasil bir fedakarlık yapardınız ?

Aşık olduğunuz biri için, sınırlarınınızı zorlayarak nasil bir fedakarlık yapardınız? Örneğin işinden, sigarandan, onun sevmediği ama senin en yakın arkadaşından ayrılmak vs vs

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiğiniz için yeri geliyo insanlar ailelesinden bile vaz geçebiliyorlar karşı cinsteki arkadaşlarından falan filan ama zamanla ne yaptığının farkına varınca keşke diyor. Ben de ailemden vazgeçmiştim ama yanlış olduğunu anladım çok sevseniz bile bir gün bir yerde açık bişeyleri olunca sevginizde kalmıyor aşkınızda...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Uykusuz kalabilirim mesela...

3|0
    0|0
  • vaktimi ayırırdım..

2|1
    0|0
  • eğer gerçekten o fedakarlığa ihtiyacı varsa hertürlüsünü yaparım yok kendi bencilliğini tatmin etmek için bişeyler yapılmasını istiyosa hayatta yapmam:)

2|0
    0|0
  • Küçük bir soru, neden benden o fedakarlıkları istiyor, beni o şekilde kabul etmedi mi bu insan =? Her hangi bir düzeni bozup yenisine alışmak ne kadar zordur =?

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hiçbir şey yapmam çünkü beni gerçekten seven biri benden büyük bir fedakarlık beklemezde zaten..

3|0
    0|0
  • En zor fedakarlığı yapardım. Eğer bana kan kusturan anne-babası varsa onlara asla saygıda kusur etmezdim ki sevdiğim üzülmesin diye.

2|0
    1|0
  • Aşık olduğum biri benden hangi fedakarlığı yapmamı isterse onu yapardım, sonuç itibariyle aşk bu başka bir şey değil

1|0
    1|0
  • bu gidişle ben yapmayı düşündüğüm kariyerimi feda edicem.

2|0
    0|0
  • Aşık olursan bunları fedakarlık olarak görmezsin öncelikle, karşındakini mutlu etmek için herşeyi yapabilirsin. Ama kişiliğin olan şeylerden vazgeçmek doğru bir davranış tarzı değilldir. Yani diyelim ki aşçışın, aşık olduğun adam da aşçı olmandan hoşnut olmadığını söylüyor. Ne yapacaksın, gidip baştan bir meslek mi edinmeye çalışacaksın..Bunun bir çıkarı yok, mantıksız. Bizi biz yapan özelliklerimiz olmadan hiciz bence..Bunu teklif edene aşkımdan ölsem bile evet demem.

0|0
    0|0
  • Bence fedarkarlık yapılmaz bir için zaten yapdığın seyi fedakarlık olarak görmezsin buda bir gerçek ve doğrudur.. Aynı yapdığın sey senin içinden gelerek ve mutlu etmek için yapdığın şeyler bir nevi fedakarlıklık bir zahmettir. Sen bunu yaparken fark etmezsin zaten farkında olarak yaparsan oda samimi olmaz ve aşk ta olmaz

0|0
    0|0
  • Hiç kimse kusura bakmasın, işimi-sigaramı-arkadaşlarımı vb. feda edemem.

1|0
    0|0
  • Evet ben yaptım ama çok pişmanım.. Keşke böyle yapıp onu şımartmasaydım diye düşünüyorum..

1|0
    0|0
Yükleniyor...