Vücut geliştiren arkadaşlar yardım eder misiniz lütfen?

Arkadaşlar elimde 2 adet 2kglik dambıl var ve 2 adette bacak için olan ağırlıktan adını bilmiyorum onlarda 4er kg neyse birini bir elime birini diğer elime geçiriyorum ve dambılları kaldırıyorum umarım anlamışsınızdır, durumum kötü maalesef neyse bu ağırlıkları kaldırıp indiriyorum kollarımda ağırıyor sizce etkili olur mu bu yöntem, 10ar kezdende 5 kere şınav çekiyorum toplam 50

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim al 5kilogramliklari googleye de dambilla on ve arka kol hareketleri yaz gordugun hareketleri her gun uygula 3er set yap her set 10-12arasindan olsun bacak sonraki islem kol hareketlerini yaptiktan sonra mekik cek 3er setten her set en az 30-35kere eger kiloluysan bunlara baslamadan once gunde 1-2saat kos kas yapmanin ana maddesi beslenmektir unutma sekeri birak ekmegi birak proteini fazla almaya bak gazli iceceklerden sakın her sabah ve her aksam 2ser tane bildircin yumartasi yiyebilirsin veyahut normal yumurtanin sadece beyazini beslenme olmadan kas falan yapamazsin yagli yiyecekleri kesmen gerek komple proteini bol alman gerek dambilla calisiyorken kolun agrisin agrimasi iyi birseydir merak etme googleden daha iyi arastirabilirsin veyahut bana ozelden ulasabilirsin anlatirim sana puf noktalari kusura bakma uzun ve duzensiz oldu biraz:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• bir yerden başlamışsın işte. elinde olanlar artık hafif gelmeye başlayınca ağırlıkları arttırman lazım. çünkü eğer gözle görülür bir şey yapmak istiyorsan elindekiler fazla ağır değil.

0|0
    0|0
    • aynen usta 10 kg olsa mesela yeter dime ya da fazla mı olur

• Hmm eyvallah usta

• rica ederim.

• bak 2 kglık dambıla 1 hafta sonra sana pet şişe gibi gelicek mümkünse 5 lik bul sonra bir salona 1 aylığına yazıl orda hoca senin vücut ölçülerine göre bir program hazırlıcak kafana göre yaparsan spor yapmış olursun ama vucudu toparlayamazsın bir süre sonra değişmez hatta erir bile dediğim gibi bir salona git 1 ay git ne olcak saat 11 e kadar açık oluyolar genelde

0|0
    0|0
  • 2 kglık ağırlıkla kasları yeterince uyaramazsın 5 ten başla.

0|0
    0|0
    • 5 kglik dambılım yok usta ama o 4 kglik bacak ağırlıklarıda gerçekten yoruyo beni etkilediğini düşünüyorum

• Kendine bir program hazırla internetten her şekil program bulabilirsin o programı günlere böl.
      Göğüs , Kol , Sırt , Bacak diye. boş şans.

• eyvallah usta

• Şişmezsin ama güçlendirir biraz. Şınava vur kendini. Omuz için amuda kalk ayaklarını duvara daya öyle kendini kaldır indir.

0|0
    0|0
    • bişey sorcam usta şınav tam olarak neye yarıyo

• Göğüs ve üst kolun arkasını çalştırır. Yanlış yaparsan omuza da yarar. :)

• valla omzum ağrıyo benim heralde yanlış çalıştım :D

Yükleniyor...