Babam evlilik yıldönümünü unuttu... ben ne yapmalıyım?

Bugün 17 haziran ve annemle babamın evlilik yıldönümü ama babam unuttu, annem çok kırgın sizce ben ne yapabilirim? babam şu an dısarıda ve hala unuttugunu bilmiyorr:(

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• akşama daha var babana söyle acil bi plan proje hazırlasın hemen hızlı bir şekilde bir restorantta yemek akşama bir demet gül bir pırlanta akşam yemeğine çıkarsın anneni sonrada naaparlarsa yapsınlar amaaan banane :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• daha iyi ya küserler barismalari ise askin yeniden dogusu olur :)) saka tabiki sexen2 arkadas gerekeni yazmis :)

0|0
    0|0
  • Senin gibileri anlayamıyorum. Neden burada soruyorsun? Kendin bunu düşünemiyor musun: "Annenin haberi olmadan babanı ara söyle"... Ne var bunda. Kim bilir aklına ne takılmıştır adamcağızın da unutmuştur.

0|0
    0|0
  • mesaj çak babana bi tane kızlar babalarını sawunur bunu unutma :)

0|0
    0|0
  • babana haber ver ayarlasın hemen birşeyler en azından yumuşarlar biraz (:

0|0
    0|0
  • bak en iyisi git babana söyle böyle böyle diye sonra annene çaktırma babanda eşşek değilya gider alır bi hediye sende günü kurtarmış olursun

0|0
    0|0
  • aşkolsun:(

0|0
    0|0
  • babana mesaj at

0|0
    0|0
  • siz babalar günün hatırlamadıysanız o da bunu unutmuş gibi yapmıştır.

0|0
    0|0
  • babalar gününü hatırladın mı peki

0|0
    0|0
    • iyide ben onun kızıyım benimle ne alakası var evlilik yıldönümünün

• var sen hatırla babalar gününü o da hatırlayacaktır bence unutmadı unutulduğu için unutmuş gibi kırıldı

• unuttuğunu nereden biliyorsun ?

0|0
    0|0
  • Çokta önemli zaten evlenmişler bitmiş her sene her sene kutlayıpta ne yapacaksın . yani bizim burda böyle bencede böyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• babanı ara söyle gelirkene hediye alsın veya gül alsın

0|0
    0|0
  • Babana söyle anneme sürpriz yapsana kutla yemege çıkın de.

0|0
    0|0
  • hatırlat babaya destek ol:)

0|0
    0|0
  • babana mesaj at yada unutma baba eğer unutrsan bugün kanepede yatcan haberin olsun de. ya belkide unutmamıştır akşamı bekliyordur :s

0|0
    0|0
  • Mesaj at.

0|0
    0|0
  • belki süpriz yapcaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...