Spor yapan, erkek ya da kızlar için ne düşünüyorsunuz?

İri yapılı yakışıklı erkek mi yoksa zayıf yakışıklı erkek mi?
Dolgun güzel bir kadın mı yoksa zayıf güzel kadın mı?

Yani spor yapan bir kız ya da erkeğe karşı ne düşünüyorsunuz?

• Spor yapsın ama abartmasın
    50% (3)50% (3)50% (6)Oy Ver
  • Spor yapsın abi, spor candır
    50% (3)33% (2)42% (5)Oy Ver
  • Spor yapsın tabii, abatsın hatta
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Spor olmazsa olmaz
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Spor yapmasa da olur
    0% (0)17% (1)8% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de sporcu bir kadın olarak şunu söyleyebilirim ki, kendimle ve kendim gibi olan her vatandaş ile ancak ve ancak gurur duyabilirim. Spor yapmak, tek zayıflamak ve ya fit kalmak için yapılmamalıdır. Spor, çeşitli hastalıklardan da koruyor. İleride yaşlanıldığı zaman, kişiyi daha dinç ve güçlü tutmaktadır. Bu hep böyledir ve böyle kalacaktır. Hata ve ya herhangi bir sorunu olan insanların spor yapmamasını olgunluk ile karşılayabilirim. Fakat bu genç yaşlarında sırf zevk uğruna herhangi bir spor dalı ile ilgilenmemenin bahanesi ve mazereti olamaz tarzı düşünmekteyim.

1|0
    0|0
  • bütün gün oturmasın ama öyle body falan hiç gerek yok. ben göbekli seviyorum :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Spordan kast ettiğim salonlar falan değil. Yürüyüş yapsın yüzsün vs. Hatta beraber yaparız (y) SPOR CANDIR

0|0
    0|0
    • soru başlığında spor dediğim herhangi bir spor olabilir. :) bkz. yüzme sporu yapanlarda iri yapılı olabiliyor herşey doğru beslenmeyle :)

• şıklar birbirine çok yakın sadece görüş istesen daha yakışıklı olurdu

0|0
    0|0
  • Banane abi ne bk yerse yesinler asjkfndnf

0|0
    0|0
  • Ben braz zayıfım. 1.88 boya 75 kiloyum. Hedefim 82-83 kilo olmak. Yeni fitness a yazıldım şimdi vüu yapaya başlicam. Süper olacak :D Bence iri yarılı daha iyi. Çokta iri değil hafif kalıplı olmaı bence

0|0
    0|0
    • 3-4 aya kalmadan alırsın o kiloyu fazla büyük bir hedef değil, protein kullan derim beslenmeni arttırırsan hacim kazanırsın :)

Yükleniyor...