Ne yapmalıyım? nasıl vaz geçirebilirim?

arkadaşlar benim abim evli bi kadınla görüşüyor ben bunu öğreneli bikaç ay oldu ve bu bikaç aydır abimle hiç konuşmuyorum..ondan nefret ettim o ahlaksız kadının da numarasını buldum..ne yapabilrim? ciddi bi mesele lütfen sizden de mantıklı bişeyler bkliyorum bu arada abim bekar... kadın kendisi tanışmak istemiş bunu kesin olarak biliyorum ki kadının eşine çocuklarına kıyamıyoru yazık günaah utanmadn o adamın getirdiği ekmeği yiyor nasıl yüzüne bakıyor bilmiyorum ama bu işi halletmem gerek ...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• hatalisin ...bu sekilde davranirsan abin ailesinden sogur daha fazla o bayanla yakinlasir.bu durumu elbet cozersin ama konusarak anlatarak ...abine soylesene ya onun karisi olsaydi ve onu aldatsaydi ne hissederdi.malesef toplumumuz cogu konuda yozlasti abini bizde kiniyoruz ama sen boyle davranirsan abini kaybedersin farklı metodlarla olayi cozmeye calis

0|0
    0|0
    • yaklaşamıyorumm abimee çok soğudumm bunu nasıl yapar yaa ailemde asla böyle şeyler olmaz babam ya da annem öğrenseler hiçç düşünemiyorum :(

Erkekler Ne Diyor 3

• ALLAH ABİNİ VE O KADINI YANLIŞ YAPTIĞININ FARKINA VARDIRSIN VE DOĞRU YOLA YÖNELTSİN İNŞALLAH DUA EDİCEZ BİZİM ELİMİZDEN BAŞKA BİRŞEY GELMEZ SEN NE KADAR KURCALARSAN O KADAR KÖTÜ OLABİLİR AMA ABİNLE KONUŞMAMAN GÜZEL AİLEN BİLİYORMU BU DURUMU

0|0
    0|0
    • amiinnn :( yok bilseler ölürleer yaaa söyleyemeem çok hassas ailem böyle şeylere karşı..

• yazık çok yazık Allah büyük konuşturmasın ama evli bir kadın aslaaa bileyim ki o olmassa yaşayamayacağım yine de asla.sonuçta çoluğu çocugu var o kadının.abine söyle eğer aynısı senin başına gelse ne yapardın senin eşine yapsalar ne yapardın de.

0|0
    0|0
    • o kadın abimi zorlamış tanışmak için nasıl böyle karaktersizlik yapar anlamıyorum ..abime diyecek bişey bulamıyoru zateen babam öğrense ya da annem kahrından ölüür :(

• abin bir süre uzaklaşsın ordan ya da kadının kocasına durumu anlatsın herkes kurtulur ne güzel ohh mis

• iş çokk büyür o zman bence o kadını korkutmam tehdit etmem lazım ama nasıl bi konuşma yapcam işte :)

• Kendi birakmadikca cok zor . Kendi dusen aglamaz.Bence hic karisma

0|0
    0|0
    • karışmasam böylee göz göre göre bi rezilliğe nasıl göz yumabilirm yaa ayıpp yaa hem de çok büyük bi ayıp :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...