Hangi sporlari yapiyorsunuz?

Hangi sporlari yapiyorsunuz ve kac senedir ugrasiyorsunuz?

0|0
8|39

En İyi Erkek Görüşü

• 4 senedir spor yapıyorum, günde en az 2 saatimi spora ayırıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• 3 seneye yakın kickbox ile uğraştım ki bunun son 1 senesini lisanslı olarak yaptım. Araya iş güç okul vs zamanlar girip bıraktım ve şu an vakit buldukça kardiyo yapıyorum sadece.

0|0
    0|0
  • Judo 5 yıldır uğraşıyorum hala devam sonra fıtness koşu falan fıtness haricinde ikisindede madalyalarım vr :)

0|0
    0|0
  • Futbol ve judo. Ikiside profesyonel futbolu küçüklükten belli takımlarda oynarım ama 2-3 senedir profesyonel oldum a takım ciktim. Judo da 5 sene oldu

0|0
    0|0
  • Haftada bir gün kano 2-3 gün de yüzme, akşamları da arkadaşlarla eserse basket, gerçi çok sıcak

0|0
    0|0
  • tenis 1 yıldır

0|0
    0|0
  • haftada üç gün tenis

0|0
    0|0
  • 11 yaşından beri futbol oynuyorum 1 senedir boksla ilgileniyorum 2 sporu da aynı anda idare ediyorum motosiklette kullanıyorum spor gibi güzel bir şey yok

0|0
    0|0
    • Motorsiklete binmeyi cok istemisimdir bende ama daha binemedim hic

• 1 kere bin vazgeçemezsin ben 12 yaşımdan beri kullanıyorum ilk günkü gibi çok zevkli

• kick boks - muay thai -futbol -okçuluk-kano küçüklükten beri spor yapıyorum artık master yapım valla spor yapmayı seviyorum:))

0|0
    0|0
  • basketbol , yüzme - voleybol arada bir , biraralarda hentbolla uğraştım 2 sene okul sınıfın takım kaptanlığını yapmıştım, fitness. Ama voleybol ve baskette oldukça iyiyimdir özellikle baskette.

0|0
    0|0
  • Ağız ve çene için yemek yeme sporu
    El kol için mast
    Bacaklar için arkadaslarla bulusunca hayvan glbl yürüme
    Karın için bayramlarda el öpme
    Dudak ve ağız bölgesi için öpüşme

0|0
    0|0
  • kickboks ile ilgileniyorum 7 yıldır sakatlandığım için bıraktım.. şimdi ya ben ata binicem ya da at bana bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • basketbolcuyum :) 13 yıldır bu işin içindeyim şu an antrenörüyüm 8 yıl basketbol 5 yıl kadar antrenörlük yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli futbol oynarım. Voleybol, basketbol, masa tenisinde de turnuvalara katılmışlığım var.

0|0
    0|0
  • futbol kendımı bıldm bılelı futbolcym bu oyunu sevmıyorum ona asıgm

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • Koşu
    Voleybol
    Sayılıyorsa dans

0|0
    0|0
  • Prensip olarak spor yapmıyorum

0|0
    0|0
  • deve güreşiyle uğraşıyorum 2-3 aydır denizde

0|0
    0|0
  • Cardiove karin calisiyorum 2 senedir.

0|0
    0|0
  • deve güreşi :D cirit.. golf.. bowling.. tenis.. kayak.. snowbord. uzun atlama.. yakın dövüş.. kickbox..

0|0
    0|0
  • yüzme yarım sene :)

0|0
    0|0
  • vücut geliştirme sayılır mı :D bu sene 10. senem

0|0
    0|0
  • Koşu, bazen body, yüzmek , futbol, basketbol. Ama pek düzenli değil bunlar tabi.

0|0
    0|0
  • Okçuluk :) 1 ay Oldu :D

0|0
    0|0
  • futbol

0|0
    0|0
  • adonis

0|0
    0|0
  • amerikan futbolu çok zevkli hem kafa atıyom hem kafa yiyom kafam dagılıyor ama güzel işte :D

0|0
    0|0
  • güreş boks okulda güreş evde boks :D

0|0
    0|0
  • 10 aydır fitness yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Hentbol 3 Sene
    Koşu ve Kondisyon 6 Sene
    Okçuluk ve Dövüş sanatlarınada gitmeyi planlıyorum

0|0