Spor ve spor aletlerinden anlayan arkadaşlar bir bakabilir mi?

Arkadaşlar 1993 doğumluyum 163-164 boy 68 kiloyum.
Spor salonu mevcut ancak spor salonunda bir yürüyüş bandı birde şu yanındaki aleti kullanıyorum
45 dakika 6 hızında yürüyüş bandında yürüyorum 10 dakikada diğer aleti yapıyorum ama resimdeki sağ taraftaki alet ne işe yarıyor bilmiyorum.

Göbeğime şu termal kemerden takıyorum baya terliyorum..

http://i.hizliresim.com/Q1ybNA.jpg

Güncellemeler:
Buda termal kemerim

not;ameliyat oldum ve bu sebeple bir süre mekik çekmem eğilmem vs yasak arkadaşlar

http://i.hizliresim.com/bQ9Nqj.jpg

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ona kondisyon bisikleti denir

0|0
    0|0
    • peki ne işe yarıyor? yürüyüş bandında 45 dakika yürüyüp 10 dakikada kondisyon bisikleti yapsam basenden kurtulabilir miyim?

Erkekler Ne Diyor 2

• Hiçbirşey yapmamaktan çok daha iyidir tabi bunlar. Fakat bir rahatsızlık geçirmişsin ve yine de ters bir hareket etmen olası. Zayıflamak istiyorsan biraz kesenin ağzını açıp iyi bir spor salonunda eğitmen kontrolünde çalışman gerekli.

0|0
    0|0
    • Ameliyattan ötürü dışarı çıkamıyorum güneş ışınları şu an için yasak güze arkadaşım bu sebeple en azından 1 buçuk aylık zaman dilimim var o evrede boş durmak istemiyorum bu aletleri kullanarak güzelce forma giremez miyim

• Bir noktaya kadar girersin elbette ama sonrası için profesyonellik şart.

• Uzay mekgii kardesim o alet butun vucudunu calistirir daha cok efor sarfedersin

0|0
    0|0
    • peki bu aleti nasıl kullanmalıyım 45 dakika yürüyüp 10 dakika onu yapmam mı daha çabuk forma sokar yoksa yarım saat mi yapmalığım o aleti bir bucuk ayda diyet ve bu aletlerle en azından 60 a düşmek istiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• O uzay varya ben onun tepesinde ne kaloriler yakıyodum ben kendi programımda yarım saat bir saat kullanıyodum bütün vücudu çalıştırdığı için çok daha iyi sonuç alırsın ve bence en kolay spor aleti hiç yormuyo insanı

0|0
    0|0
    • o halde ben yürüyüşten sonra yarım saatte onu yapayım =) basen ve göbek var bende ama kilo fazlalığım tüm vücudumda eşit bu uzay aleti çok işe yarar inşallah

• ay çok sevindm vala sağol =)

• Ne demek merviden de varsa kullanmalısın kesinlikle çok işe yarıyor

Yükleniyor...