Bilgisi olan yardim etsin! :( "Bolgesel erime hakkinda"?

Simdi ben vucudumu sekillendirmek istiyorum. Vucut hattim dikdortgen tahta muz artik nasil tabir ediyorsaniz... Yani bel kivrimim yok ince bir kizim 1.60 boyum 48-49 kilom var. Simdi soyle bir sey dusunuyorum ki kilo alsam 55 falan butun vucuduma esit yayilicak vucut seklim geregi daha sonrasinda ise gidipte bolgesel spor yapsam mesela sirf bele calissam orasi incelip digerleri ayni kalir mi? Bu mumkun mudur?
Birde tek yere calisma diye elbet yorum atanlar olucaktir squat da yapiyodum biraktim biraz kilo alinca yine baslicam. Bu ikisini yaparak vucudum sekillenir mi? Aranizda fitness hocasi olsa cok iyi olurdu :')

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Mümkün değil knka

0|0
    0|0
    • Bu arada spor salonunda çalıştgmn bilgisini vermeyi unutmuşum.

• Kilo almadan belinizi inceltin daha sobra bacak kalça çalışarak beliniz ince gözükür.

• İdeal kilom 52 imiş ona uğlaşayım bence ben sonrasında zaten program belirledim kendime, teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 4

• bölgesel kuvvetlerden yardım almalısın

0|0
    0|0
  • jen selter diye bir abla var ona bir bak tavsiyeleri vardı

0|0
    0|0
  • hep spor yap fit olurusn.

0|0
    0|0
  • Bölgesel eritmemi :D dalga mı geçiyorsun

0|0
    0|0
    • her bölgeyi çalıştıran sporla var mesela ben hiç tek şunu yaparrsanız bütün vücut aynı derecede etkilenir diye bişi duydun mu?

• Şimdi sen bele çalıştığın zaman oradaki yağlar değil kaslar çalışır önce bunu anlatayım yağ çalışınca erimez istersen 100 saat aynı yere çalış sadece oradaki kaslar çalışır yağ erimez, vücut ihtiyaç duyduğun vücudunun herhangi bir yerinden ( her yerden düzenli olarak ) yağ yakar yani bölgesel yağ yakma çok saçma birşey :) kusura bakma ama öyle , ancak ameliyatla halledilir diye düşünüyorum bölgesel yağ alımı.

• Kastım yağ yakma falan değildi aslında eğer dediğin gibi orayı forma sokarsam orası incelip diğer yerler aynı kalmicak mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bölgesel eritme diye bisey yok sporla şekle sokabilirsiniz sadece

0|0
    0|0
    • sırf sporla bele çalışsan diğer bölgelerde mi etki görür?

Yükleniyor...