Mekik aleti almak istiyorum kullananız var mı ?

blue ligth ab trainer mekik aleti almayı istiyorum. size faydasını görür müyüm ? kaç günde görürüm ?

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• sen bunların ne dediğine bakma bence almak istiyorsan link böyle bir şey. ama sakın ısınmadan yapma. önce yürüyüş ya da koşu yap. sonrasında da bunu yap.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• uzun sürer. sıkı bir calışmayla 3-5 ayda birşeyler cıkar.ama tam oturmaası icin dvam etmek hatta yine eski haline donmemek icin calısmayı bırakmamak gerekir

0|0
    0|0
  • mekik aletinin sana bir faydasi olmaz:) emin ol aleti aldigin gibi birakirsin:) mekik cekmek icin guclu bacaklara ihtiyacin var once kardio ile basla tempolu yuruyus belli bir sure sonra mumkunse plates topuyla mekik hareketlerini vucudunu yormadan alistira alistira kivama getirebilirsin o aldigin aletin hic bir faydasi olmaz.

0|0
    0|0
  • görmezsin. mekikle kilo verilmez zaten sadece sıkılaşır sen de verdim sanarsın ama yağ erimez aslında. göbeği eritmenin tek yolu koşmak, sıkılaşmak için mekik çekebilirsin onun için de ozel bir alet almana gerek yok bitane matt al çekebildiğin kadar çek. alt, üst, yan dengeli çalış.

0|0
    0|0
    • ben zaten kilo verebilir miyim diye sormadım faydasını görür müyüm dedim.

• sıkılaşma adına görürsün tabi, normal hiç çekemiyorsan mesela 5 defa üst üste çekemiyorsan al ama onun dışında bi gereği yok bence gereksiz masraf olur. az da olsa matt üzerinde çekmek daha etkili.

• parana yazık yaa ne gerek var alacaksın bir hafta hevesle kullanacaksın sonra çekyat altına... hem görmezsin öyle faydasını normal çek tüm vücut çalışsın..

0|0
    0|0
  • işini kolaylaştırmak istiyorsan iyi sonuçlar almak için 119 tl ile 89 tl arasında bir fiyatı var ama alet olmadan da yapılabilir bir hareket

0|0
    0|0
  • Ayaklarını koltuğun altına sıkıştır ve öyle mekik çek. Boşuna para harcama derim.

0|0
    0|0
  • Bence almana gerek yok.Bacaklarını kırarak mekik yaparsan üst karına kadar etkisini hissedersin.

0|0
    0|0
  • dene bi bakalım fyadasını görürüsün belki

0|0
    0|0
  • para yazık faydası olmaz

0|0
    0|0
  • yok :)

0|0
    0|0
  • Mekik çekmek kolaydır , alete gerek yok.

0|0
    0|0
  • ne gerek var tek başına mekik çekemiyomusun.

0|0
    0|0
  • kullanmadım gerekde yok bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...