Sporcular falan baksın bari?

normal sartlarda kilolu gorunmeyen fakat gobegi olan bir insan o gobegi nasıl eritir? vucuda gore anormal bir gobek var nedendir anlamadı. etkili bir yontem olursa?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum cok kolay ama irade gerektiren bisey sana tek diycem ekmegi tamamen kes hamur isini tamamen kes sekeride kes aksamlari 3 km tempolu kos ve her kosudan sonra mekik calislamalari yap 3 aya vermessen serefsizm :) ama
    Hamur yook seker yok ona gore guven
    Bana

2|0
    0|0
    • ben daha yurumeye usenirken kosmak :(

• hadi bakalım insallah :)

• Ama ekmek, seker ve hamuru kesiceksin unutma gercekten istiosan iradene guvenip yaparsin senin elinde basarilar

Erkekler Ne Diyor 7

• önce yemeklerine falan çeki düzen ver sonra düzenli bir şekilde koşu yap ve mekik çek... sonrasında göbek kalmz...

1|0
    0|0
  • Koşmaktan başka çare yok , bölgesel anlamda gitmez o yağlar

1|0
    0|0
  • cardiyo yapacak bölgesel yağ yakımı yoktur.

1|0
    0|0
  • normal bir sporcu da kilo gözükür ama sporu bırakmış birde kilo aldısa yediklerine ve içtiklerine bakılır yoksa kilo almaya devam eder en azında yarım saat koşacak veya 1saat yürüyecek kilo vermek istiyorsa

1|0
    0|0
  • Kosmakla olucak is degil o istedigi kadar spor yapan bir insan da yemesine diyetine dikkat etmiyosa gobek olusur yagli ve 3 beyazi kesicek bolgesel calismayla da en iyi sekilde orasi gidicektir

1|0
    0|0
  • Hiit egzersizleri yap, genc ve fitteki antremanlari yap 1 ayda bile faydasini gosterir

1|0
    0|0
  • plates

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...