Türk takımı avrupa kupası maçları sizin için ne ifade ediyor ve daha önemlisi hangi tarafı tutuyorsunuz?

yani taraftarı olmadığınız takım için düşünün manasında soruyorum. bir fenerli galatasarayın avrupa maçı olunca kimi destekler ya da tam tersi... ben fenerin mustafa denizli zamanında ş. liginde sıfır puanla sonuncu olduğu sene feneri desteklerdim. müdür uyarmıştı otelde yavaş bağırmam için atılan golde...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• benim çocuklugumda yoktu ztn öyle rakibi tutma olayları falan kesinlikle.. bütün türk takımları tutulurdu.. bjk, inter macı öne gecmişti sansiroda hiç unutmuorum, bütün fenerliler, gs liler maytap atmışlardı golden sora..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• a-tabiki hangi takım oldugu önemli olmaz böyle bu durumda. avrupa değil kendi ülkemn takımı

0|0
    0|0
  • Real madridi tutarım ayy pardon karıştırım galatasarayı tutarım

0|0
    0|0
    • fenerlimsn

• Galatasaraylı olduğunu sormuyor. Mesela Fenerbahçe bir kaç yıl önce avrupada yarı final oynadı. Karşısındakiler hep avrupa takımı öyle maçlarda Fener'i mi desteklersin yoksa karşısındaki yabancı takımı mı?

• He anladım pardon ya feneri tutarım

Erkekler Ne Diyor 5

• Gidip de gavurları destekleyecek değilim, elbette ülkemizi temsil eden takımı desteklerim. Milli şuurumuz yerinde çok şükür.

0|1
    0|0
  • Ülke puanı adına gs'nin iyi işler yapmasını istiyorum bir Fener'li olarak. Bjk'nin işi zor Arsenal geldi ama elense bile Bjk Avrupa liginde epey gider. Olsun Seneye gider Fenerbahçe'de. Zaten Fenerbahçe gittiği zaman işler yapmaya başladı son zamanlarda. Örn zico şampiyonlar ligi çeğrek final + dünya 2. chealse'yi tek mağlup eden takım ve 2 sezon önceki Yarı final.

0|0
    0|0
  • 6alatasarayı destekliyorum ş. liginde

0|0
    0|0
  • gs ts hangi takımla oynasa karşı takımı

0|0
    0|0
  • Fener haric her takimi desteklerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...