Bugün anneniz için ne yaptınız?

ana gibi yarmı var bütün konular sevgiliden ibaret ne alıyım nasıl konuşayım seviyormu sevmiyormu hep bunları düşünüyor herkes.. ama çoğu düşünmüyorki ana gibi askmı var karşılıksız beklentisiz düşünmeden ne olursa olsun hep sevdası sonsuz olan anadir... annemi 5 yaşındayken kaybettiğim halde onun sevgisini birebir hala biliyorum.. bence herkes en kısa zamanda annesi için birşeyler yapmalı ve mutlu etmeli sevgililer bigün eksik kalsın..

ne dersiniz..

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Sofra hazırladım, aha da şimdi topla diyo mk.

0|1
    0|0
  • Mesela bulaşıkları yıkadım :D en büyük faydam bu oldu bence :D

0|0
    0|0
  • temizlik :)))))

0|0
    0|0
  • bugün annem için::::ona birzcık yardımda bulundum :)

0|0
    0|0
    • birde sevgi sözcükleri ekleyip yanagina bir öpücük kondursan tam olacak tebessümü yeter :)

• bugün allah için ne yaptın?

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• anam anam...çilekeş anammmmmmmm

0|2
    0|0
  • 25 yaşındayım ama yine de annemi özledim:((

onun kucağı gibi hiçbişey bana huzur vermiyor...

0|2
    0|0
  • hayatımdakı ilk tek kadın canım anam benım..

ama zamansız bıraktın gittin be anam sana en cok ıhtıyacım oldugu zamanlar dızınde uyumayı ozledım :(

0|0
    0|0
  • Bugün annem için eşya bakmaya gideceğim. :)

0|0
    0|0
  • bugün babalar günü :)

0|0
    0|0
    • güzel bir cevapti :) ama bosver babayi bir ana gibi olamazlar :) o yüzdende anneler günü gibi yaygara yok bugün farkindaysan..

• öyle ama bizde baba olcaz şimdiden bugünün anlam ve önemini yaymamız lazım ki bizlerde ilerde hatırlanalım

• hatirlanmak ileriki asamada herkese lazim olucak elbette hatta ihtiyac bile duyulacak bekliyecegiz ama bunu saglayacak olan yine biz erkekleriz (baba) genel anlamda ise bunu saglamak imkansiz gibi kisiler kendisini unutulmaz yapabilir aile yapisi icinde ama genel anlamda cogu durumlarda baba ana gibi yaklasim sagliyamaz bir cizgide kendini düsünür..

Yükleniyor...