Kreatin kullanan varmı?

Ne gibi faydasini gördünüz? Zararları? Spora başladıktan nezaman sonra kullanilmali? Fiyati?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• fazla kullanma bobreklerini curutursun ben 1.5 ayla sınırlıyorum yararına gelınce su tutuyosun bu yararmı degılmı bılmıyorum tam da kaslarda buyumeyı hızlandırdıgı kesın ben spora yenı baslıyanlara 6 ay hicbisi tavsıye tmıyorum acıkcası kaslarda yırtılma yanı buyume baslangıcı anca meydana gelır zaten

0|0
    0|0
    • Dozu asmazsan zarari olmaz dediler kullansammi kararsizim hocam.

• kreatin bobreklere zararlı bir madde su tutar fazla kullanma saka degil curutursun bobreklerı kara cigerini yorar bu madde kullanma demiyorum ama benım tavsıyem 1.5 ay kullan sonra ara ver 2 3 hafta kadar sonra yeniden basla aynı sekilde bide toz olanını kullan hapla falan ugrasma

• Tozmus zaten hocam dediginiz gibi yapayim vücut şekle girsin biraz sonra birakirim.

• reatin vücutta; L-Arjinin, Glisin ve L-Metiyonin aminoasitlerinden; böbrekte, karaciğerde ve pankreasta sentezlenir. Biyosentezden sonra iskelet kaslarına, kalbe, beyne ve diğer dokulara taşınır. Kreatin bu dokularda en büyük enerji depolayıcı form olan Kreatin fosfat halinde metabolize olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...